Płyta zasilania Invision lub vBulletin hosting

hosting Providers

Trzeba Host IP.Board Forum?

Oto nasze zalecenia i oferty.

Invision Power Services IP Services dostarcza Usługa wspólnotach, które daje gotową do użycia IP.Board na następny cen. Zauważ, że IP.Board przewiduje swobodny IP.Gallery, IP.Blog, IP.Downloads i IP.Chat z dowolnych pakietów hostingowych. Starter 5 $ 4.99 / miesiąc 5 Zalogowani - 200MB przechowywania plików Podstawowe 10 $ 9.99 / miesiąc 10 użytkowników online - 350 MB File Storage standardowa 25 $ 19.99 / miesiąc 25 użytkowników online - 500 MB Plik Magazynu Plus 40 $ 29.99 / miesiąc 40 Zalogowani - 800MB File Storage Super 65 $ 39.99 / miesiąc 65 Zalogowani - 1GB File Storage zaawansowane 175 $ 119,99 / miesiąc 175 użytkowników online - 2Gb File Storage profesjonalne $ 450 329,99 / miesiąc 450 użytkowników online - 20GB File Storage zasilania 750 $ 589.99 / miesiąc 750 Użytkownicy online - 75GB File Storage SiteGround Shared hosting: $ 3.95 / mo
Instalacja IPB i poradnik iPBFree 100% wolne gospodarz Invision Forum.
Szybki, wolny i nieskończenie elastyczny

Płyta zasilania Invision lub vBulletin hosting Chat z dowolnych pakietów hostingowych

Podobne fora

Zalecana Wtyczki

Nasz najlepszy wybór wtyczek do penisa.

Rozpowiadać o tę odznakę!

Pokaż: HTML | BBCode

Wklej ten kod HTML na swojej stronie, blogu, stopce.

Wklej ten BBCode w podpisie na forum, profilu.

aktywne tematy

Problem z penisa?
Zaloguj się, aby zadać pytanie w
IP.Board Forum.

Domyślną IP.Board Strona startowa

Kliknij, aby wyświetlić na dużym formacie.

Szukaj z opcji zaawansowanych (autor, data, forum, słów).

Kliknij, aby wyświetlić na dużym formacie.

Blogi stronę. IP.Board zapewnia dodatkowy układ bloga, który pozwala użytkownikom na tworzenie i publikowanie na własnym blogu.

Kliknij, aby wyświetlić na dużym formacie.

Zobacz kolejnych wydarzeń zaplanowanych na forum, i odkryć wątków forum w inny sposób.

Kliknij, aby wyświetlić na dużym formacie.

Użytkownicy mogą dostosować dane osobowe publikują na forum

Kliknij, aby wyświetlić na dużym formacie.

Modyfikowanie obrazu, który reprezentuje Cię na forum (poprzez przesłanego obrazu, adresu URL lub w istniejącej kolekcji zdjęć)

Kliknij, aby wyświetlić na dużym formacie.

Użytkownicy mogą dostosować swój podpis, który pojawi się na dole każdej wiadomości oni umieszczać

Kliknij, aby wyświetlić na dużym formacie.

Formularz domyślne, aby utworzyć nowy wątek. Można dołączyć pliki i zdjęcia, a znaczniki wykorzystuje najsłynniejszy język: BBCode.

Kliknij, aby wyświetlić na dużym formacie.

IP.Board. znany również jako Invision Power Board. IPB lub IP Board została utworzona w 2002 roku i był na początku wolne oprogramowanie. IP Board 1.3 to najnowsza darmowa wersja Invision Power Board, i służył jako baza do stworzenia nowego projektu o nazwie InvisionFree dedykowanego. że nie ma ścisłego powiązania z firmą Invision Power. W tym czasie, IP.Board 2.0 było uwolnienie w 2004 roku, a najnowsza wersja główna IP.Board 3.0 został oficjalnie zapowiedziany w połowie 2009 roku w wersji 3.0 był dobry sposób, aby zreorganizować domyślny motyw i poprawić z rzeczywistymi technologii i tendencje podstawowy system IP.Board

hosting

IP.Board został opracowany głównie dla MySQL i PHP 5.0, która jest solidna podstawa do realizacji tego rodzaju oprogramowania forum.

Invision Power Services rozwija dodatkowe produkty, które są całkowicie kompatybilne z IP.Board. IP.Board faktycznie jest platformą, na której można zainstalować dodatkowe produkty, które Invision Power zapewnia. Najbardziej znane są IP.Blog - system blog, IP.Gallery - zdjęcia biblioteka, IP.Content - system CMS, IP.Chat - interfejs internetowy w celu omówienia i IP.Downloads - menedżer pobierania.

Jeśli nie chcesz instalować i aktualizować własne oprogramowanie Invision Power Board, można skorzystać z usługi Hosted wspólnotach, które zapewnia gotowe do użycia IP.Board. Dla klasycznych zastosowań masz następujące ceny:

Standardowe $ 175 - odnowienie na 6 miesięcy $ 25.00 30 dni poparcie bezpłatny telefon, 2 dni roboczych odpowiedź bilet, 5 dni ważne uaktualnienie wersji Zwrot biznesowe $ 299.00 - odnowienie na 6 miesięcy $ 50.00 6 miesięcy wsparcia pod bezpłatny numer telefonu, reagowania bilet dzień 1 biznesu, 3 dniowych główną usługa uaktualnieniem uzdrowienie, 3 dni mniejszej wersji Hosted społeczności społeczności Zobacz Hosted Services ceny dostępne tutaj.

  • 9 marca 2011. Aktualizuj Plany Hosting według IPS Post.
  • 3 lutego 2011. Funkcje aktualizacji.
  • 14 stycznia 2011. Aktualizuj plany hostingowe.
  • 12 kwietnia 2010. Pierwszy przegląd.

Można wybrać pomiędzy klasycznym formularzu wysyłania który wygeneruje kod BB lub bezpośrednio z edytora, który pomoże użytkownikom projektowanie i formatowanie ich wiadomości.

Facebook Connect jest domyślnie i jest bardzo łatwy w użyciu: wystarczy skonfigurować kilka ustawień i jest gotowy. Oczekuje się, Twitter wsparcie zostanie ogłoszony z IP.Board 3.1, który jest oczywiście bardzo dobra wiadomość, aby zwiększyć ruch i wymianę z tej znanej sieci społecznej.

Temat Tag jest naprawdę inteligentny, jak to tylko wymaga od użytkownika poprzedzić to tytuł tematem albo z predefiniowanej listy tagów, lub przez swobodnie definiowania własnego tag. Więcej informacji na ten IP.Board Blog Entry.

Dodatkowy Właściwości techniczne

Dodatkowe funkcje forum

Użytkownicy mogą komunikować się za pomocą wewnętrznego systemu powiadamiania.

Dyskutuj z gości i członków w czacie Oknie.

Wątek państwa urodziny, wydarzenia dostępne są z punktu widzenia kalendarza.

Lista Osób online

Połączono Lista użytkowników (często spotykane w stopce forum).

Wyszukiwanie i skonsultować się z listy członków.

Dodatkowe oprogramowanie dostępne z Forum.

  • Portal
  • CMS
  • Zdjęcia z albumu Menedżer
  • Menedżer pliki do pobrania

Posty i wątki eksportowane do Pasze Agregatorów.

Adresy URL są jasne i zawierają informacje o temacie (tytuł, wiadomość.). Gorąco polecam dla celów SEO.

Pisać bezpośrednio z skrzynke.

Pilot zdalnego sterowania z zewnętrznego oprogramowania / stron WWW.

stron cache w celu optymalizacji przepustowości i obciążenia razy.

Łatwiej jest tematem forum wykorzystaniem znanego silnika szablonu (więcej docs przykłady. ).

  • Silnik szablonu niestandardowego

Przyjazne URL jest jednym z nowych funkcji wniesionych przez IP.Board 3.0. Prywatne wiadomości są naprawdę dobrze zaprojektowane, jak oni korzystać z tego samego drzewa dyskusji, że Gmail obsługuje. Jest zatem bardzo proste do dyskusji, nie tracąc wątku.

Należy pamiętać, że tylko portal jest obecny domyślnie w domyślnym pakietem IP.Board. trzeba będzie zapłacić więcej, aby uzyskać inne produkty takie jak Galeria, Blog i Czat. IP.Chat jest jednak za darmo przez 6 miesięcy. Kalendarz jest również dołączone domyślnie po prostu trzeba ją włączyć w menu Aplikacje modułów w panelu administracji.

RSS importu jest naprawdę fajnym dodatkiem, ponieważ pozwala na zapewnienie dodatkowego źródła informacji do swojej społeczności, dodając kanały z zewnętrznych stron internetowych.

Szukaliśmy i traciliśmy nadziei na temat zdalnego interfejsu, ale IP.Board wreszcie uczynić nadzieję ponownie. To rzeczywiście obsługuje interfejs XML-RPC, aby administrator modyfikować i umiarkowanego ich dział z narzędzia firm trzecich.

Profile użytkownika Opcje

Niektóre dane o IP.Board cech dotyczących członków.

Jest to bardzo rzadko zdarza się zobaczyć oprogramowanie forum wspierającą profil niestandardowy pola domyślnie, ale IP.Board robi! Klasyczny MSN, AIM, Yahoo kontakty pola są opcjonalne i faktycznie mogą być bezpośrednio usuwane. Pola te nie są powszechnie stosowane w ogóle, ale je znaleźć w prawie każdym forum oprogramowanie. To dobra decyzja dla IP.Board. System cache jest naprawdę potężny i tryb wydajności może być włączona, jeśli forum spowalnia.

Byliśmy naprawdę pod wrażeniem listy kont wtyczek domyślne użytkowników. IP.Board obsługuje domyślnie OpenId, LDAP i Windows Live (ograniczony do Microsoft OS) połączeń. A jeśli to nie wystarczy, produkt IP.Converge pomoże zintegrowanie własnej bazy danych użytkownika. Zauważ, że to narzędzie jest również wykorzystywane do tworzenia mostu na istniejące oprogramowanie, takich jak WordPress czy Joomla. Zobacz dodatkowe moduły IP.Converge tutaj.

Nie możemy zapomnieć, że Hook System umożliwia dodawanie własnych funkcji lub wywołać konkretne zdarzenie, gdy post jest tworzony nowy temat jest napisane. Nie będzie miał na to czasu, aby bezpośrednio modyfikować kod źródłowy IP.Board, architektura jest już na to gotowy. Dlatego też będzie modernizacja bardziej proste i gładkie, bo nie będzie musiał remodify poszczególnych plików, gdzie można umieścić dodatkowe aktualizacje.

Normy W3C Dostępność

przez WraithW (?). Słońce 14 sierpnia 2011 14:40

Użyłem tego programu ponad 6 lat był bardzo zadowolony z nimi aż do nowej wersji 3.2

z najnowszym wydaniu wiele nowych funkcjonalności została wprowadzona co jest dobre, jednak wiele starych cech, które były szeroko wykorzystywane przez mojej społeczności zostały usunięte bez tylu jako powód, oprócz tego, że posłowie nie korzystać z tych funkcji. Poprosiłem gdzie ta informacja pochodzi jak nikt nie zapytał mnie otrzymaliśmy bardzo słabe responce dla wysokich cen wsparcia płatnych.

Awatary w zasadzie zostały usunięte teraz osobiste zdjęcia są wasze avatary, nie można już mieć linków zewnętrznych do photohosting kont dla swoich awatarów galerie awatar zostały usunięte.

Opisy temat zostały również usunięte Otrzymałem odpowiedź na to, że mogę kodować skórę, aby je zobaczyć, ale nie można dodać więcej

niektóre z cech, które jak moja wspólnota pokochały ciągu ostatnich 6+ lat po prostu usunięte bez wyjaśnienia teraz modów Deweloperzy nie mogą nawet być jedno, odpowiadając na przyczynę takiego działania we własnym forum

Wsparcie dla tego forum się pogorszyło w zasadzie oni przejechał mnie do poszukiwania innego. bardzo rozczarowujące mieć firmę oprogramowania po tylu latach płaci dobre pieniądze na rozbudowę wsparcie dla swoich członków po prostu uderzyć w twarz z tym, co ich zdaniem powinniśmy używać zamiast dając nam możliwość włączyć lub wyłączyć funkcje przeszłości poprzez Admin

Żałuję, że zaktualizowany do 3.2 jak chociaż istnieją wielkie nowe funkcje, które moja wspólnota miłości, było zdecydowanie niektóre biedne decyzje deweloperów, które zdenerwowany moją społeczność

przez Anonim (?). Sob 20 sierpnia 2011 19:20

przez Anonim (?). Piątek 18 listopada 2011 09:30

IPB jest całkiem ładna dla oka.

Z drugiej strony.

dokumentacja jest tandetny i skąpe, a wsparcie tech jest niemiły i gnomic.

Przejść przez ich forum wsparcia, a zobaczysz mnóstwo pytań, na które nigdy nie właściwych odpowiedzi, a odpowiedzi są one dają często niejasne i czasami płaskim się źle.

Przed zakupem, poprosiłem konkretnie, czy istnieje X. Cecha O tak, było, miałem zapewnione. (Można zgadywać, jak to się skończyło).

I rzeczywiście rodzaj przegap vBulletin, które użyłem około pięć lat temu i widocznie nie w pełni docenić.

przez Anonim (?). Pon 28 listopada 2011 13:31

„Post przez Email
Pisać bezpośrednio z skrzynke. "

Mogę to zrobić? W jaki sposób?

przez lastnico. Wed 04 styczeń 2012 09:27

O ile wiem, to nie jest w zestawie z IP.Board ale plugin wydaje się istnieć na wspieranie tej funkcji. Zasadniczo, za sceną, to prosta skrzynka pocztowa, która jest regularnie sprawdzana przez skrypt IP.Board i analizować maile w celu wykrycia oryginalnego wątku pisać odpowiedź.

przez Schnizz (?). Wed 15 lutego 2012 01:18

Zgadzam się z plakatem Anonymous powyższym który opisał swoje wsparcie techniczne jak niemiły. To jest absolutny fakt. Najnowszy ważne uaktualnienie złamał wszystkie rodzaje rzeczy i kiedy składać raporty o błędach, zostały one przesuwać jako „not a bug”. Mówimy o rzeczy tak proste, jak przycisk Wstecz nie biorąc powrót do poprzedniej strony. Następnie, jeśli nie zgadzasz się słuchać swojego „wniosek enhancement” będą priorytety go za wszystkie inne rzeczy są one nadal w procesie łamania. Więc moja rada jest, aby uniknąć IPB i znaleźć coś innego.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Płyta Ip vs wielotematyczne vs phpbb hostingFilie Start / Programy / Inne vBulletin porównania FAQ / aplikacja Forum: Invision Power Board vs vBulletin Invision Board Energetycznego i wielotematyczne są prawdopodobnie dwa najbardziej popularne ...
darmowe forum wielotematyczne hosting reklama# 1 darmowy, open source oprogramowanie TABLICA phpBB jest wolnym oprogramowaniem BBS płaskim forum, które mogą być wykorzystane do pozostania w kontakcie z grupą osób lub może zasilać całej karty ...
VBulletin hosting z trenerem licencyjnejPotrzebny inny pakiet hostingowy? Nie ma tu usługę, która pasuje do Twoich indywidualnych potrzeb hostingowych? Nie martw się, mamy cię osłaniał! Oferujemy szeroką gamę rozwiązań związanych odpowiednio do wymagań ...
Darmowe fora hosting oprogramowanie vBulletin# 1 darmowy, open source oprogramowanie TABLICA phpBB jest wolnym oprogramowaniem BBS płaskim forum, które mogą być wykorzystane do pozostania w kontakcie z grupą osób lub może zasilać całej karty ...
Darmowy hosting forum modów vBulletin# 1 darmowy, open source oprogramowanie TABLICA phpBB jest wolnym oprogramowaniem BBS płaskim forum, które mogą być wykorzystane do pozostania w kontakcie z grupą osób lub może zasilać całej karty ...