Mod calendario phpBB 3 forum hosting

Witam, i zapraszam do DrupalModules.com, ocenę i przegląd serwis społeczności zasilany poświęcone pomaga znaleźć najlepsze modułów Drupal dla projektu!

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego modułu Drupal? Spróbuj moduł Finder. potężne narzędzie, które wyszukuje nowe jak piszesz! Moduły filtrować według kategorii, wersja, tytułu lub słów kluczowych, a następnie oglądać aktualizację wyników w czasie rzeczywistym.

Chcesz zobaczyć, co inni użytkownicy Drupal myśleć? Sprawdź najlepsze modułów Drupal jak wg rankingu lub pliki do pobrania. lub po prostu przeglądać najnowsze opinie modułu.

Mod calendario phpBB 3 forum gospodarzem teraz, ale jak zawsze proszę

Dodając swoją opinię jest prosta: Jest takie „Dodaj recenzję” link na każdej stronie modułu. Niech świat wie o swoim ulubionym modułem i uzyskać połączone!

Kilka rzeczy, które zostały rozbite przez zmiany do Drupal.org pracują obecnie ponownie. Konkretnie, statystyki użytkowania w wynikach wyszukiwania powinien teraz być dokładne dla wszystkich modułów ponownie. Dzięki Cody Craven dla pierwotnie zgłoszenie tego problemu.

Dodatkowo, ja naprawiono błąd, który uniemożliwiał niektórych modułów z coraz coraz dodany do serwisu. Wszystko powinno wrócić do 100% teraz, ale jak zawsze prosimy zgłaszać wszelkie problemy związane z forum.

Wysłany przez John - 5 listopada, 2011 - 15:38

Wystarczy krótka notatka: Naprawiłem błąd, który trzymał jakieś moduły są odpowiednio aktualizowane, więc jeśli zauważył OUT modułu data niedawna należy synchronizowane prawidłowo teraz.

Ja również Poprawiono błąd, który trzymał moduł Finder „[link]” funkcja działa poprawnie od 100% (szczególnie w wersji oraz informacje kategoria jest teraz prawidłowo wypełniona). Dzięki Mojžiš za zgłoszenie!

Wysłany przez John - 15 kwietnia, 2011 - 02:37

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Zobacz wyszukiwania moduł Drupal hostingWitam, i zapraszam do DrupalModules.com, ocenę i przegląd serwis społeczności zasilany poświęcone pomaga znaleźć najlepsze modułów Drupal dla projektu! Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego Drupal ...
Modulo GMap joomla hostingWitam, i zapraszam do DrupalModules.com, ocenę i przegląd serwis społeczności zasilany poświęcone pomaga znaleźć najlepsze modułów Drupal dla projektu! Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedniego Drupal ...
Wielotematyczne darmowe forum hosting opinieCo jest vBulletin? Chcesz zbudować społeczność online skoncentrowany na wspólnych zainteresowań i dyskusji? Musisz forum lub systemu zarządzania biuletyn wyżywienie dla tego produktu. VBulletin jest popularnym forum ...
Strona internetowa hosting forum joomla australiaWybierając hosting może być kłopotliwe zadanie, z tak wielu dostawców hostingu tam, oferujących podobne usługi. Dlatego podjęliśmy tę decyzję ułatwia zaprezentuje 10 najlepszych ...
Site en phpbb hosting# 1 darmowy, open source oprogramowanie TABLICA phpBB jest wolnym oprogramowaniem BBS płaskim forum, które mogą być wykorzystane do pozostania w kontakcie z grupą osób lub może zasilać całej karty ...