Darmowy hosting www z portalu phpbb

ProphpBB zapewnia bezpieczny, niezawodny i szybki hosting forum tysięcy forach w absolutnie żadnych kosztów. Uruchamianie phpBB3 w naszym własne środowisko, będziesz mieć dostęp do wielu ciekawych funkcji standardowych i premium:

  • Byliśmy od razu utworzyć / zainstalować phpBB na nazwę subdomeny wybrać po zalogowaniu się. Twoje forum zawsze pozostanie bezpieczny i niezawodny, a nigdy nie będziesz musiał zakupić serwer lub nauczyć się programować czegokolwiek. Zarządzamy nudny hostingowej rzeczy, dzięki czemu można skoncentrować się na zarządzaniu forum.
  • Nieograniczony posty, fora, członkowie i przepustowości. Absolutnie żadnych ograniczeń wzrostu, w rzeczywistości bardziej skuteczne jesteś bardziej udane jesteśmy.
  • Zarówno natychmiastowy subdomeny lub użyć własnej domeny! Jeśli masz własną domenę możemy go władzy, za darmo oczywiście, z centralą w administracji forum. Zobacz przykład tutaj.
  • Wiodąca w branży usług i wsparcia. Jesteśmy dumni z naszego hostingu społeczności, i to widać.
  • Ponad 100 fabrycznie zainstalowane style do wyboru, wszystko co pozwala na dostosowanie unikalnego logo, obrazy i kolory. To wspaniale być inaczej!
  • Wyszukiwarka zoptymalizowane, dzięki czemu można znaleźć na stronie internetowej. Wszystkie fora, czy korzystanie z naszych ekskluzywnych instalacje subdomen albo napędzany przez własną domenę przestrzegać wytycznych jakościowych dla webmasterów Google i innych wyszukiwarkach. Chociaż istnieje wiele czynników wyszukiwarek do rankingu witryn, mamy pewność, że Twoje forum Kod html można łatwo indeksowane.
  • Zaawansowane rozwiązania antyspamowe utrzymać forum bezpieczny z automatycznej rejestracji użytkowników i stanowisk spamu.
  • Konfiguracja jest prosta i szybka - zobaczyć, jak w tym filmie instruktażowym Youtube jeden z naszych adminów forum był na tyle uprzejmy, aby uczynić. Wystarczy kilka kliknięć i kilka minut czasu, masz najlepsze darmowe forum hosting rozwiązań dostępnych.
Darmowy hosting www z portalu phpbb ponad 100

Korzystanie z naszych premii (Czy wspominaliśmy darmo?) Obsługa, nie trzeba będzie zakupić serwer lub zapłacić za hosting. Nie będzie musiał niczego instalować lub PHP lub dowiedzieć się, jak zarządzać bazy danych. Za pomocą kilku kliknięć będziesz mieć w pełni funkcjonalny Bulletin Board System z możliwością rosną jak rosną - to nawet rozszerzenia do swojej własnej nazwy domeny. Będziemy dbać o technicznych aspektach uruchomienie serwera i zarządzanie oprogramowaniem, dzięki czemu można skoncentrować się na tym co ważne - działa forum. To usługa. To ProphpBB.

Jak skonfigurować Nowe Forum

Jeden z naszych cenionych autorów, Darklord. wygłosił krótkie serie YouTube (część 1 - część 2 - część 3), który poprowadzi Cię przez proces konfiguracji i korzystania z nowego forum. Uwaga: ta zakłada już stworzony i email aktywowane forum.

Darmowy hosting www z portalu phpbb polecić Prophpbb do tych, którzy

Uzyskiwanie pomocy lub witania

Nasze forum wsparcia jest idealnym forum demo, jak jest tworzony podobnie jak tysiące innych forach gościmy. Kliknij wokół, przeczytaj mini tutoriale. i wpaść i przywitaj się teraz, że jesteś częścią rodziny ProphpBB! Bardzo chcielibyśmy usłyszeć od ciebie i / lub pomóc, jeśli masz ustawienia zatrzymany rzeczy lub konfiguracji.

Co mówią ludzie

Dzięki za co taki wielki bezpłatne forum. To jest dokładnie to, czego szukałem.

Wszystko widziałem od ProPhpBB było niesamowite.

Słowo jest poruszanie się, że gospodarz zapewnia prawdopodobnie najlepszą darmową usługę forum znajdziecie nigdzie w sieci. Byłbym zaskoczony, jeśli nigdzie lepiej.

Lubię to miejsce. Prosta i łatwa w nawigacji, zwłaszcza w sumie przez początkujących jak ja.

Po prostu nie można pomylić z ProphpBB!

Prophpbb ma być jeden z najlepszych darmowych hostów forum wokół. Ma super administratora i moderatora zespół, który zapewni doskonałą obsługą klienta.

Kocham was i będę bardziej niż szczęśliwi, aby polecić to miejsce każdemu, kto szuka za darmo phpBB hosting. Byliście jednym z pierwszych gospodarzy, stosowanych już w 2008 roku.

Michael W. Smith Fan

Chciałbym również bez wahania polecić Prophpbb każdemu, kto chce rozpocząć bezpłatne forum, ale chcę iść dalej. Polecam Prophpbb do tych, którzy chcieli wersję płatną też. Po wykorzystaniu płatne i bezpłatne wersje w ciągu ostatnich kilku lat, obsługa była wyjątkowa.

Powiązane artykuły

3 darmowe forum phpbb hosting witrynyProphpBB zapewnia bezpieczny, niezawodny i szybki hosting forum tysięcy forach w absolutnie żadnych kosztów. Uruchamianie phpBB3 w naszym własne środowisko, będziesz mieć dostęp do wielu ciekawych ...
Darmowe forum phpbb hosting serviceProphpBB zapewnia bezpieczny, niezawodny i szybki hosting forum tysięcy forach w absolutnie żadnych kosztów. Uruchamianie phpBB3 w naszym własne środowisko, będziesz mieć dostęp do wielu ciekawych ...
Darmowy hosting www szablon wordpress gratisMożesz przesłać utworzoną stronę internetową za pomocą FrontPage, Dreamweaver lub ulubionego narzędzia do tworzenia stron internetowych, skorzystać z bezpłatnego Sitebuilder online. lub przesłać zainstalowania dowolnego kompatybilnego skrypt internetowej. Ty...
Płatne członkostwo phpBB hostingProphpBB zapewnia bezpieczny, niezawodny i szybki hosting forum tysięcy forach w absolutnie żadnych kosztów. Uruchamianie phpBB3 w naszym własne środowisko, będziesz mieć dostęp do wielu ciekawych ...
Darmowy hosting phpBB skrypt phpMożesz przesłać utworzoną stronę internetową za pomocą FrontPage, Dreamweaver lub ulubionego narzędzia do tworzenia stron internetowych, skorzystać z bezpłatnego Sitebuilder online. lub przesłać zainstalowania dowolnego kompatybilnego skrypt internetowej. Ty...