Bezpłatnej licencji vBulletin z gospodarzem

Ludzie TMDHosting

Biegnę małą cyfrową pracownię projektową i używam TMD od dłuższego czasu, przynajmniej od kilku lat. Ja jednak nie miałem, że „przyjemność”, aby spróbować innych firm tam (wiele z nich). Nawet najdroższe lub tych, którzy sami nagroda za bycie najlepszym. Jednak żaden przyszedł nawet zbliżone pod względem specyfikacji sprzętowej, ceny i po sprzedaży wsparcia technicznego. Naprawdę niezwykłe usługi. Jeśli mówią, że jest to w pełni udało hostingu. To naprawdę jest. Są rzetelny, uczciwy i pełen szacunku. To przyjemność pracować z nimi i życzę każda firma na całym świecie mają takie usługi niezwykłe klienta, jak również zdrowym rozsądkiem. Jakość ich wsparcie i prawdziwa troska o swojej działalności wykraczają daleko poza spec usługi hostingowej.

Bezpłatnej licencji vBulletin z gospodarzem i wprowadź

Rafał Jankos

Niestety zawsze będziesz mieć nienawidzą, a odkąd wynaleziono internet stało się gorsze. Plotki i kłamstwa oraz oszczerstwa mogą być publikowane niemal wszędzie i że może dać firmę ciężko się rozwijać, ale w odpowiednim czasie, jeśli firma ma solidne produkt ostatecznie będą postępować z ufnością i godności. Więc powiem to i wybaczcie TMDHosting, ale te, które korzystają kłamstwa rozprowadzania i chować się za komputer robi to nie mają godności i kulki. Niech inni robią to, co trzeba zrobić. Jeśli masz problem z nimi kontrakt w bardziej prywatny sposób. Firma ewoluowała i widzę, że staje się konkurentem. Tak trzymaj!

William Monteagudo

Używam serwerach Tmdhosting od wielu lat i uważam, że personel bardzo przyjazny, cierpliwy i kompetentny w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów zwykłych lub dzień i noc! Znam innych dostawców i nie pozwolił TMD za nic w świecie. Dzięki dla wszystkich pracowników, jesteś cenny.

Susanna Quaranta

Używam serwerach Tmdhosting od wielu lat i uważam, że personel bardzo przyjazny, cierpliwy i kompetentny w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów zwykłych lub dzień i noc! Znam innych dostawców i nie pozwolił TMD za nic w świecie.

Pierwsza klasa hosting, gorąco polecam! Ich serwery SSD oparte są szybsze niż cokolwiek kiedykolwiek widział! Ich największą zaletą - szybkie i niezawodne wsparcie! Reagują bardzo szybkie i bardzo pomóc.

Atanas Stavrev, Ph.D.

Chcę pogratulować wszystkim ludzie sprawiają, że TMDHosting możliwe. Jest to najlepsze usługi hostingowe, które kiedykolwiek widziałem. Ja po prostu przeniósł się miejsce stację radiową z Sao Paulo do jednego z serwerów od Po TMD, a wsparcie jest najlepszym możliwym. Pracowali w celu rozwiązania problemów, które miałem przy przeniesieniu w nocy i święta, z dużą uwagą i profissionalism. Nie ma to jak ten tutaj w Brazylii. Jesteście naprawdę najlepszy. Specjalne podziękowania dla: David Perkins Paul Miller Vince Bennett Jeremy Greene Steven Lewis Morgan Collins i wszystkie osoby, które naprawdę tego fantastycznego firmę.

hosting

Desmond Thompson

vBulletin jest profesjonalnym rozwiązaniem forum społeczność, która pozwala użytkownikom witryny, aby rozmawiać i dyskutować różne tematy. Platform jest w pełni nadaje się do wszystkich pakietów TMDHosting i jeśli potrzebujesz pomocy przy instalacji skryptu, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami - chętnie pomożemy. Należy jednak pamiętać, że trzeba mieć konto jako vBulletin.com z aktywną licencją dla aplikacji zanim ją zainstalować.

vBulletin 5 jest ulepszoną wersją Debiana 4, który dostarcza wiele nowych funkcji. Daje to możliwość stworzenia nowoczesnego społeczność, która spełni Twoje wymagania i oczekiwania Ciebie. Niektóre z nowych funkcji dodanych w wielotematyczne 5 są Site Builder, nowy algorytm wyszukiwania, rozszerzone API, projektowanie responsywne i więcej.

Site Builder to nowa funkcja zaimplementowana w wielotematyczne 5, który pozwala na dokonywanie zmian w zawartości i wyglądu strony internetowej bez dostępu do obszaru administracyjnego. Po wejściu na stronę logowania z poświadczeniami administracyjnymi górny pasek pojawi gdzie będzie można aktywować tę funkcję i edytować elementy wszystkich stron.

Wszystkie ustawienia ogólne może być modyfikowany w obszarze administracji> Ustawienia> Ustawienia Opcji. Nie można edytować nazwę strony, adres, adres e-mail, adres firmy, telefon i inne informacje.

Jeśli nadal pracuje nad przygotowaniem swoich forach i chcesz ograniczyć dostęp dla publiczności można łatwo osiągnąć z obszaru administracji> Ustawienia> Opcje> Włącz vBulletin i wyłączać. Na tej stronie można również zastosować niestandardowy komunikat, który pojawi się użytkowników, podczas gdy wasze forum jest w trakcie prac konserwacyjnych.

Obecnie vBulletin 5 nie oferuje takiej funkcji. Innymi słowy, nie jest możliwe, aby importować żadnych posty, tematy lub członków z innej aplikacji forum wielotematyczne.

Nowe rejestracje użytkowników wraz z całego procesu rejestracji, w tym e-maile, powitanie systemu rejestracji, umiarkowania nowych członków oraz wielu innych opcji i ustawień może być zarządzany z obszaru administracji ­> Ustawienia ­> Opcje ­> Opcje rejestracji użytkownika. Umożliwienie rejestracji nowych użytkowników mogą być łatwo włączone klikając na opcję Tak w pierwszym rzędzie i zapisywania zmian.

Jeśli chcesz, aby zapobiec boty z rejestracji na swojej stronie, zaleca się, aby włączyć funkcję weryfikacji Ludzki w wielotematyczne 5. Może być aktywowany z Аdministration Аrea ­> Ustawienia ­> Opcje ­> Opcje weryfikacyjne Człowieka.

Generowanie mapy witryny vBulletin 5 można łatwo uzyskać od administracji Obszaru> Ustawienia> Opcje> XML Sitemap. Stamtąd będzie można wygenerować takie w formacie XML, który jest odpowiedni dla wyszukiwarek takich jak Google, Yahoo! i Bing.

Dodatkowo, na tej stronie, będzie można ustawić inną konfigurację jak na swoje potrzeby. Na przykład, można włączyć automatyczne generowanie mapy witryny XML dla witryny, włączyć automatyczne składanie do wyszukiwania witryn silnika (Google, Bing, itd.).

W wielotematyczne 5 można łatwo włączyć funkcję zarządzania Spam, który znajduje się w obszarze Administracja> Ustawienia> Opcje> Zarządzanie spamem. Z miejsca, gdzie będziesz mógł wybrać usługę antyspamową której chcesz użyć (na przykład Akismet) i wpisać odpowiedni klawisz.

Lorem ipsum dolor youtube sit amet, consectetur adipisicing elit, sed nie eiusmod tempor incididunt ut Labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, Quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea Commodo consequat. Duis Aute Irure ból w reprehenderit w voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur spiek occaecat cupidatat nie proident, Sunt w Culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

TMDHosting 2007-2017 · Wszelkie prawa zastrzeżone ·

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Wiki mag darmowy hosting wordpressWybierając hosting może być kłopotliwe zadanie, z tak wielu dostawców hostingu tam, oferujących podobne usługi. Dlatego podjęliśmy tę decyzję ułatwia zaprezentuje 10 najlepszych ...
Darmowy hosting z cPanel i WordPressDarmowy hosting usługi są bardzo zróżnicowane. Niektóre daje niewielką ilość wolnej przestrzeni hosting, niektóre daje darmową stronę szablon i edytora oraz bezpłatną subdomenę, a inne pozwalają stworzyć ...
Hosting darmowy szablon joomlaSzablon premia dla hostów internetowych lub innych firm technologicznych, który oferuje czyste, dobrze poinformowany FrontPage, które mogą zapewnić dopasowanie wprowadzenie do swoich usług wraz z wielu ...
Najlepszymi miejscami darmowy hosting joomla templateSiteGround ma zaszczyt być specjalnym partnerem projektu Joomla! Zapewniamy hosting infrastruktury dla tysięcy witryn Joomla jak jesteśmy oficjalnym gospodarzem Joomla.com a ...
Do pobrania za darmo hosting joomla templateSzablon premia dla hostów internetowych lub innych firm technologicznych, który oferuje czyste, dobrze poinformowany FrontPage, które mogą zapewnić dopasowanie wprowadzenie do swoich usług wraz z wielu ...