Anty bot pytanie mod phpBB 3 forum hosting

Prawdopodobnie już słyszał o tym: następne wydanie będzie zawierać wiele nowych funkcji. Ten post zaprezentuje jeden z nich szczegółowo, pokazując pomysł i wpływu na użytkowników, styl i MOD autorów.

Większość adminów występują problemy ze spamem, który zabierając dużo energii, że lepiej byłoby wydać na przyjemnych części administrowanie społeczności. Staraliśmy się jak najlepiej w wyścigu zbrojeń przeciwko programistów spambot, ale trzeba przyznać, niewydolność z naszego poprzedniego podejścia. Od 3.0.x stał się tak popularny, jak to jest, każdy domyślny wizualne potwierdzenie zostanie uszkodzony niemal natychmiast. Po długiej dyskusji i poza zespołami, doszliśmy do wniosku, że różnorodność jest odpowiedź: każda deska Administrator powinien mieć możliwość korzystania z innych niż domyślne środek anty-bot to bez ból.

Anty bot pytanie mod phpBB 3 Forum System gospodarzem potwierdzenie

Wizualne potwierdzenie, że układ dostarczany z 3.0.0 jest już wtykowy w przyrodzie. Wykorzystuje klasę captcha do przeniesienia obrazu z literami i oczekuje, że użytkownik końcowy, aby wprowadzić te listy. Wymiana klasę wymieniać rodzaj obrazu. Mimo to, to być uznane za zbyt restrykcyjne. System nie pozwala captchas które nie są oparte na wprowadzeniu kodu pokazany na obrazie. To nie pozwala dodać HTML do strony rejestracyjnej. To nie był więc w stanie pomieścić usługi takie jak Odśwież lub podejść jak pytaniu Odpowiedź.

Co dodaliśmy do 3.0.6 wykracza daleko poza to. To całkowicie usunięte piaszczysty szczegóły captcha z kodu podstawowego i zamiast przeniósł je do wielozadaniowego interfejsu API. Aby zmienić captcha? Jasne, tylko przesłać pliki i wybrać go w ACP. Gotowe. Takie proste. zmienia się w ogóle nie wymaga kodu. Obecny stan można znaleźć w naszym repozytorium.

Administratorzy planszowe

Dla adminów pokładzie nowy system obiecuje bardzo łatwy podejście do walki rejestracje bot. Wybierz plugin - na przykład z ModDB -. przesyłać pliki i aktywować go w ACP.

Wybierz CAPTCHA z ACP.

Wtyczki mogą przynieść swoje własne strony AKP.

Warunkiem jest, że trzeba zaktualizować pliki. Choć 3.0.5 style będzie nadal działać ze starymi typami captcha, że ​​nie będą korzystać z nowego systemu wtyczek. Więc być gotowy zaktualizować style. Co więcej, należy usunąć wszystkie zainstalowane modów anty-bot przed wykonaniem aktualizacji.

MOD Autorzy

Zastrzeżenie: captcha API jest w tej chwili nie sfinalizowane. Jesteśmy i będzie otwarty na propozycje poprawy aż do wydania 3.0.6RC1 i ani minuty dłużej. Jeśli uważasz, że istnieją poważne ograniczenia lub problemy z API jak to jest udokumentowane, należy powiadomić nas jak najszybciej, zanim będzie za późno.

hosting

Cóż, nie jest to cena i niestety autorzy modów anty-bot musiał zapłacić duży udział w nim. Kod związane captcha zniknął ze starych podstawowych plików całkowicie, tak że instrukcje instalacji dla istniejących MODy nie będą pracować dłużej. Co gorsza, są one bardzo prawdopodobne, aby spowodować problemy z aktualizacją, tak, że możemy tylko polecić usunięcie modów anty-bot wyłącznie na potrzeby aktualizacji. Chcielibyśmy bardzo wdzięczni, jeśli chcesz zapewnić użytkownikom jasnej ścieżki uaktualnienia, aby wszystko tak proste, jak to możliwe.

Odmiany podstawowej 3.0.1-5 CAPTCHA można łatwo zrobić poprzez rozszerzenie klasy wtyczek, ale myśli-poza-of-the-box podejścia będą musiały pracę. Znajdziesz tu większość „starych” kod captcha w captcha_abstract.php.

Co MOD autorzy mogą spodziewać się znacznie łatwiej jest wsparcie ich MODy. Enkapsulacja kodu MOD w niezależnych wtyczek sprawia, że ​​jest bardzo mało prawdopodobne, że zmiana prześle nigdy złamać MOD. Koncepcja edit-mniej sprawia, że ​​instalacja prawie kuloodporna. Dodatkowe pliki stylu łatwiej dostosować różne style. Charakter obiektowego usunie wiele brudnych wymagania - chce nieznaczne zmiany? - wystarczy rozszerzyć klasę. Chcieć wiedzieć więcej? Wiki zawiera przegląd API.

Nowe możliwości są nieograniczone - chcą zrobić plugin round-robin, które gromadzi różne rodzaje CAPTCHA? możliwy. Chcesz skorzystać z czegoś, co wymaga zmian HTML? teraz łatwe. Coś radykalnie inna - yup !.

styl Autorzy

Autorzy styl będzie hit równie trudne. Zaprojektowaliśmy wtyczek opartych na starym CAPTCHA w sposób, który pozwoli na dalsze stosowanie 3.0.5 stylów, ale wszyscy autorzy styl powinien starać się, aby nowa funkcjonalność wtyczki dostępne dla użytkowników. Zasadniczą nowy kod w szablonach to:

Należy jednak pamiętać, że układ może być bardziej skomplikowana w niektórych plików.

Inną ważną zmianą jest to, że każdy plugin wykorzystuje własne pliki szablonów, które muszą być obecne w każdym stylu. Na stylów subsilver2 / prosilver opartych, po prostu kopiowanie - albo jeszcze lepiej: Używanie dziedziczenia szablonów - wystarczy.

Jako uwolnienie zwraca bliżej, istnieje kilka ciekawych aktualizacji.

Dołączone Wtyczki

Stara 2,0 CAPTCHA

Prosty, stary phpBB 2 captcha.
Type: image
Wymaga: Nic
Opcje konfiguracyjne: none
zawodowiec

 • Działa na wszystkich instalacjach
 • Czytelny
 • Współpracuje z 3.0.5 stylów

Klasyczny GD CAPTCHA

Klasyczny GD captcha

Znany 3,0 GD CAPTCHA.
Type: image
Wymaga: GD
Opcje konfiguracyjne:
1 strona

 • wiele opcji
 • Współpracuje z 3.0.5 stylów
 • spamowaniem są w stanie przebić ustawień domyślnych
 • może być trudne do odczytania

Strona ACP z 3D-CAPTCHA

3D captcha przez Roberta „Xore” HETZLER.
Type: image
Wymaga: GD
Opcje konfiguracyjne: none
zawodowiec

 • obciąża CPU
 • nieczytelny dla odsetek użytkowników

Strona reCAPTCHA ACP

Usługa reCAPTCHA.

Type: text / 3rd Party
Wymaga: Zapis na recaptcha.net
Opcje konfiguracyjne:
1 strona

 • Informacje o koncie reCaptcha
 • Dostępny
 • scentralizowane usługi
 • dobrze znane
 • wymaga zarejestruj
 • Nie 100% skuteczność
 • prywatne problemy
 • Nie działa w IE bez prosilver użyciu javascript

Często zażądał pytań captcha. Pozwala na ustawienie na pytania, które są zadawane na rejestrację. Pytania są specyficzne dla języka i może mieć wiele odpowiedzi. Ścisłe ustawienie umożliwia pytania dotyczące znaków interpunkcyjnych i liter.

Wpisz tekst
Wymagania: Przynajmniej jedno pytanie domyślnie deski Lang.
Opcje konfiguracyjne:
2 Strony

 • dodawać / edytować / usunąć pytania.
 • ścisłość
 • język
 • Dostępny
 • Efektywna z oryginalnych pytań
 • Łatwy do zerwania z biednych pytania
 • Niemożliwe do rozwiązania z biednych pytania
 • Wysokie koszty utrzymania

Klasyczny GD captcha Stara 2,0 CAPTCHA
Strona ACP z 3D-CAPTCHA stronie reCAPTCHA AKP
lista QA Demo QA ACP Editor QA
Wtyczki mogą przynieść swoje własne strony AKP. Wybierz CAPTCHA z ACP.

wtyczka Konkurencja

I są bardziej przyjść ze społeczności MOD. Oferujemy trzy pluszowe Berties najlepszych wtyczek CAPTCHA ze Wspólnoty.

Ogłoszenie konkurencja

Panie i Panowie, otwórzcie redaktorów!

Dyskusja

Proszę omówić ten temat i różne jego aspekty w dyskusji phpBB. dyskusyjne i fora dyskusyjne Style MOD pisarza.

Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 feed. Zarówno komentarze i pingi są obecnie zamknięte.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Anty spam bot phpBB 3 forum hostingNajnowsze aktualizacje do wspólnego oprogramowania spam doprowadziły do ​​poważnych braków w zasobach, CAPTCHA opartych na obrazie. Poniższe informacje zostały uaktualnione w świetle tego. Należy pamiętać, że wszelkie ...
Eigenes forum erstellen phpBB hosting5.2 kB po minifikacji 1,9 kB po kompresji zawartości HTML można minified i skompresowane przez serwer danego serwisu. Najskuteczniejszym sposobem jest skompresować zawartość przy użyciu GZIP co zmniejsza dane ...
Zintegrować forum phpBB w Wordpress hostingBudowanie forach internetowych wymaga dużo cierpliwości, a czasem więcej niż średniej wiedzy technicznej. Dla początkujących, zazwyczaj oznacza to nauka nowego systemu oprogramowania od podstaw. Co...
darmowe forum phpbb hosting witryny# 1 darmowy, open source oprogramowanie TABLICA phpBB jest wolnym oprogramowaniem BBS płaskim forum, które mogą być wykorzystane do pozostania w kontakcie z grupą osób lub może zasilać całej karty ...
Najlepszym forum phpbb hosting za darmoCzym jest phpBB? Wiele stron internetowych są zbudowane wokół forach dyskusyjnych i phpBB jest jednym z najczęstszych i pełni funkcjonalny aplikacji forum w sieci. Jest to darmowy i open source, więc wiele stronę internetową ...