Wyszukiwarka niestandardowy blok hosting Drupal

Wysłany przez Susan Rosie W dniu 26 maja 2015 2015-05-26T14: 28: 40 + 00: 00

Drupal dzieli stronę internetową w kilku regionach, w tym pasku bocznym stopki i nagłówka, która posiada bloki na wyświetlanie różnych treści w idealnym porządku. Domyślnie blokuje obejmują pomocy systemowej, menu główne, logowanie użytkownika, Kto jest online, Szukaj, etc.

Jeśli domyślne bloki nie mogą już spełniać podstawowe wymagania, tworząc zwyczaj jeden jest dobre dla ciebie. Śledź ten przewodnik, w jaki sposób tworzyć własne bloki w Drupal 7 i tworzyć własne bloki poprzez Drupal desce rozdzielczej.

Wyszukiwarka niestandardowy blok drupal hosting lista regionów pokazano na

Krok 1. Zaloguj się do Drupal z własnym kontem i kliknij kartę strukturę. Lista elementów jest dostępna dla Drupal struktury personalizacji, wśród których jest jeden Bloki mają być wybrane. Który pozwala zdecydować, jakie pojawią się w dotychczasowych regionach. Kliknij bloki i wprowadź przeciągnij upuść zarządzania blokami.

Krok 2. Kliknij link „Dodaj blok” i tutaj można dojść do nowej stronie edycji bloku. Wpisz tytuł bloku i to jest nazwa tego bloku pokazany zwiedzającym. Opisać ten nowy blok krótko w Bloku polu opisu, który jest wyświetlany na ulicy upuść pan odwiedził właśnie teraz. To pomaga rozpoznać blok na pierwszy rzut oka. Manekin jest gdzie wpisać kod HTML dla tego bloku i coś jeszcze, ile potrzeba.

Krok 3. Przejdź do Ustawienia regionu i określić, gdzie wyświetlić nowo utworzony blok na swojej stronie. Rozwiń listę rozwijaną i wybierz region trzymać tego bloku. W „Sidebar najpierw” wybiera się w tym przewodniku.

Krok 4. Tryb ustawienia Widoczność obejmuje cztery opcje, aby dostosować wyświetlanie tego bloku. Opcja Strony wymaga, aby podjąć decyzję, gdzie się pokazać ten nowy blok, specyficzne dla strony. Opcja Typy zawartości określa, jakie rodzaje treści powinny być używane do przechowywania tego bloku. Opcja Role obejmuje trzy role użytkowników i który pozwala na podjęcie decyzji, kto może oglądać tego bloku. Opcja Użytkownicy umożliwia dostosowanie do każdego użytkownika.

Podjąć decyzję, w jaki sposób pokazać blok do konkretnych stron, określonych rodzajów treści i określonych ról. A następnie ustawić uprawnienia użytkownika, aby dostosować widoczność tego bloku. Kliknij przycisk „Zapisz blok”, aby potwierdzić wszystkie ustawienia.

Zarządzaj Blocks

Mając wszystkie bloki niestandardowe utworzone poznać więcej możliwości poprzez Blocks administracji strony. Idź do Struktura> Bloki i dostępem do przeciągania upuść bloki interfejs zarządzania. Link „wykazać regiony blokowe (Bartik)” przekierowuje do schematu dystrybucji dla wszystkich regionów, jak poniższe zdjęcie. Pomaga wiesz dość dobrze, gdzie każdy region jest tak, aby wyświetlić wszystkie bloki w odpowiednich pozycjach.

Wyszukiwarka niestandardowy blok hosting Drupal Jak dodać i

Jeśli pochodzą runda na stanowisko niektórych bloków, masz prawo dokonać pewnych zmian w każdej chwili na bloki administracji strony. Lista regionów pokazany na interfejsie, a każdy zawiera żadnego lub kilka bloków. Można przeciągać i upuszczać niektóre bloki po prostu zmienić ich kolejność. Jeśli istnieje potrzeba, aby przypisać bloku do innego regionu, rozwiń listę rozwijaną obok tego bloku i wybrać dowolny region zgodnie z planem. Blok automatycznie przypisany do obszaru docelowego.

Przewiń do końca strony. Region niepełnosprawnych obejmuje szereg bloków, które nie są pokazane na stronie internetowej. Rozwiń listę rozwijaną dla niepełnosprawnego bloku i wybrać region trzymać tego bloku. Natomiast jeśli istnieje potrzeba, aby wyłączyć aktywny blok, wybierz „Brak” z listy rozwijanej. Nawiasem mówiąc, „Konfiguracja” link przekierowuje do strony edycji dla bloku.

  • Jak utworzyć niestandardowy podstawowej strony w Drupal 7
  • Jak rozpocząć blogu Drupal od podstaw?
  • Najlepsze Drupal 7 Tematy - Top 10 Premium Drupal 7 Szablony dla ...
  • Jak dodać i skonfigurować formularz kontaktowy na Drupal 7 WWW
  • Początkującego Tutorial dla Drupala filmów wideo
  • Top 10 Tematy Drupal biznesowe dla przedsiębiorstw
Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Obliczach poszukiwanie apache solr hosting DrupalUwaga: wyjątkowy dzięki Doug Vann za dostarczanie motywację, by w końcu opublikować ten wpis na blogu! Na początku 2016 roku, kiedy to Search API i Solr związane moduły dla Drupala 8 było na początku alfa ...
Tim millwood hosting DrupalJego krzywa uczenia się jest znany, ale Tim Millwood twierdzi, że Drupal nie jest tak przerażający, i pokazuje, jak można go używać do budowania wiedzy pokładzie zadanie potrzebne. Podstawowe tworzenie stron internetowych oraz ...
typy bloków hosting DrupalCześć. Potrzebuję pomocy z Drupala 8 szablonów, proszę. I stworzył własny blok, mogę stworzyć temat dla bloku Syntetycznego (przykład), ale nie mogę utworzyć motywu niestandardowego typu bloku ...
Szybkie łącza moduł Drupal hostingZgłoszony przez Benjamina Melançon na rok 2010, 12 lipca - 23:57 Będziemy wspólnie chcą niektórzy ludzie mają dogodną blok linki są one prawdopodobne, że potrzebują, a nie pokazać to innym ludziom. Możemy...
Dodaj nową stronę w Drupal hostingTen poradnik pokaże Ci, jak dodać nową stronę oraz nową kartę menu wskazał na strony na swojej stronie Drupal. W tym celu: Zaloguj się do swojego interfejsu backend Drupal; Kliknij...