Webfm moduł Drupal hosting

Tworzę archiwum internetową, która pozwoli użytkownikom na przesyłanie wielu różnych typów treści multimedialnych, w tym wideo, audio, zdjęć, dokumentów i tekstów. Chcę, aby ułatwić użytkownikom przesyłanie zawartości multimedialnej do serwisu.

Czy lepiej, aby przesłać bezpośrednio do witryny WWW siebie lub użyć trzeciej partii wideo i audio hosting jak YouTube i SoundCloud?

Tak czy inaczej, jak to może być wykonane tak proste, jak to możliwe, aby użytkownik mógł przesyłać zawartość multimedialną?

Webfm moduł Drupal hosting Moduł ten dodaje

zapytał Dec 18 '14 na 13:26

Zdobądź pakiet do zarządzania multimediami, który integruje się z tak wielu stron trzecich dostawców hostingu, jak to możliwe. Oznacza to mniej pracy dla Ciebie, mniejszą złożoność oraz mniejszej przepustowości na serwerze, za które trzeba zapłacić.

Dobry pakiet obejmują, ale nie ograniczają się do:

Oparzenie jest popularnym i elastyczny sposób obsłużyć media w Drupal.

Oparzenie może obsługiwać obrazy, wideo, audio, a nawet tweets plików Flash. Oparzeniem współpracuje z YouTube, Vimeo, Soundcloud i innych wielu innych dostawców.

Moduł Mediów zapewnia rozszerzalny ramy dla zarządzania plikami i zasobów multimedialnych, niezależnie od tego, czy są one przechowywane na własnej stronie lub 3. miejscu party - to jest powszechnie określany jako „przeglądarki plików z Internetem”.

Na przednim rozwiązania mediów koniec można spojrzeć na MediaFront

Moduł MediaFront przodu rozwiązanie mediów koniec dla Drupal. Wykorzystuje nowatorską i intuicyjny interfejs administracyjny, który umożliwia administratorowi stronę internetową, aby całkowicie dostosować przednią doświadczenie mediów koniec dla swoich użytkowników bez konieczności pisania kodu.

Można spróbować moduł filedepot

Moduł filedepot jest pełny funkcjonalny moduł zarządzania dokumentami, który ma Google docs jak czuje. Spełnia potrzebę zintegrowanego modułu zarządzania plikami drugoplanowa i bezpieczeństwa w oparciu użytkownika. Dokumenty mogą być zapisywane na zewnątrz katalogu publicznym Drupal chronić dokumenty dotyczące bezpiecznego dostępu i dystrybucji.

odpowiedział 18 grudnia '14 na 13:43

Dzięki, będę musiał spojrzeć na to. Czy to odtwarzacz multimedialny? - William Mortada 18 grudnia '14 na 13:59

Kilka modułów jeszcze nie wspomniano w którymkolwiek z poprzednich odpowiedzi.

Take Control (D6 i D7)

Oto cytat o module sterowania Weź (z jego strony projektu):

Jest to zestaw zestawu modułów dla Drupal do zarządzania różnych zadań administracyjnych, w szczególności związanych z systemem plików. Począwszy od wersji 2.0, moduł został refactored do rdzenia / add-on architektury, gdzie moduł rdzeń take_control przewiduje wspólne procedury i ustawienia, podczas gdy większość interakcji użytkownika frontonu pochodzi z modułów dodatkowych (np przeglądarce plików itp ).

Webfm moduł Drupal hosting Inline edycji pliku tekstowego

Obecnie znajdują się 2 dodatkowe moduły:

Przeglądarka plików. Kompletny File Manager Przeglądarka / Plik dla Drupal. Pozwala zarządzać system plików bezpośrednio przez Drupal Drupal bez konieczności FTP lub hosting dostępu Panel sterowania.

Szybkie uprawnienia. Wielu administratorów Drupal martwimy przez: Dyrektywa Drupal_Security_Do_Not_Remove_See_SA_2006_006 w pliku .htaccess file-system korzeniowy jest Drupal, który skutecznie uniemożliwia dostęp do zapisu w folderze systemu plików poza Drupal. Moduł ten pozwala na przejęcie kontroli nad folderze systemu plików, określając uprawnienia niestandardowe na niego z Drupal. Dodatkowo, można określić niestandardową pozwolenie / usuwać żadnych plików / katalogów posiadanych przez Drupal za pomocą tego modułu.

Dokument (D6 i D7)

Moduł dokument jest Document Management System dla Drupal. Oto cytat o nim (z jego strony projektu):

 • Pełna integracja z systemem węzłów Drupal. Moduł ten dodaje niestandardowy typ węzła dokumentu. Każdy dokument utworzyć Drupal jest węzeł, a więc cieszy wszystkie funkcje dostępne do węzła.
 • Wsparcie dla wersjami dokumentu / wersjonowanie - moduł ten pozwala na utrzymanie wielu wersji / wersje tego samego dokumentu.
 • Views 2 Integracja - Pola niestandardowe dodane przez moduł do węzła typu dokumentu są dostępne w widokach, plus moduł zawiera kilka użytecznych out-of-the box Widoki.
 • wsparcie Skórki
 • Searching - Dokumenty będące węzły są w pełni indeksowane przez system wyszukiwania Drupal. Dodatkowo, moduł zapewnia własny niestandardowy wyszukiwania dokumentów.
 • Kilka bloków są dostępne do wyszukiwania dokumentów, które mogą być umieszczone w układzie elastycznie motywu.

elFinder menedżer plików (D7)

Moduł elFinder integruje się z elFinder. który to menedżer plików AJAX open source. Oto cytat o nim (z jego strony projektu):

 • Zintegrowany z WYSIWYG API zdolnych redaktorów: CKEditor, FCKeditor, TinyMCE, BUEditor (D6), jWYSIWYG (D6), Yui, WYMeditor.
 • Wielokrotne wysyłanie pliku.
 • kopiowanie plików / przenoszenie z Drag Upuść.
 • Szybkie zmiany nazwy pliku i katalogu.
 • zmiana rozmiaru obrazu.
 • Lightbox-preview.
 • menu kontekstowe z ogólnych operacji plików / katalogów.
 • Inline edycji pliku tekstowego.
 • Ulubione Lista katalogów.
 • Historia wybór katalogu.
 • Praca w archiwum.
 • opisy plików.

CMIS API (D7)

Moduł API CMIS ma na celu zapewnienie rodzajowe API do integracji z CMIS Enterprise zgodny CMS (ECM) systemów.

Istnieje kilka modułów, które może wyglądać ewentualnego ataku, choć są na ogół postrzegane jako raczej buggy / unstaled lub obsługuje tylko stary (D6) Drupal prasowe do tej pory. Poniżej przedstawiamy kilka szczegółów na temat tych modułów.

Media Browser Plus (D7, choć tylko w wersji beta)

Istnieje również Przeglądarka Media Plus moduł, który jest modułem wzmocnienie dla modułu Media z dodatkami, takimi jak:

 • Dodawanie tagów do mediów podczas przesyłania.
 • mediów wyszukiwania.
 • Organizacją hierarchiczną taksonomia oparta np "lornetka składana".
 • Mirroring folderu taksonomii do systemu plików”
 • Opór Drop do przenoszenia plików pomiędzy folderami.
 • Wielu wybór plików.
 • Duże operacje na plikach.
 • Multimedia Basked pobierania wielu plików naraz.

Aktywów (D7, choć tylko w wersji beta)

Oto cytat o module aktywów (z jego strony projektu):

proponuje nowe podejście do zarządzania mediami w Drupal, rozwiązywanie problemu od dawna plików wielokrotnego użytku multimedialnych (zdjęć, filmów, dokumentów, itp), które rozwinęły się z problemem treści medialnych wielokrotnego użytku (zdjęcia / filmy / dokumenty / etc z załączonym treść jak opis / licencji / etc).

Moduł aktywami zapewnia nowy podmiot o nazwie Multimedia Aktywów oraz zestaw przykładów zasoby multimedialne (zdjęcia, wideo, audio, dokument, Galeria zdjęć, HTML Free), który może być włączony opcjonalnie.

Manager Web File (D6)

W „Web File Manager” Moduł jest przeznaczony wyłącznie do D6. I WebFM problem dla Drupal 7 ma status zamknięty (nie będzie naprawić). Ale jest też trwa dyskusja o przepisanie Gruntowe si WebFM.

Powiązane artykuły

Drupal hosting z SSLHTTPS to protokół, który szyfruje żądań HTTP i ich reakcje. Gwarantuje to, że jeśli ktoś był w stanie zagrozić sieci między komputerem a serwerem którą wnioskujesz ...
Obliczach poszukiwanie apache solr hosting DrupalUwaga: wyjątkowy dzięki Doug Vann za dostarczanie motywację, by w końcu opublikować ten wpis na blogu! Na początku 2016 roku, kiedy to Search API i Solr związane moduły dla Drupala 8 było na początku alfa ...
Hosting wiele witryn DrupalIstnieje wiele powodów, dla których administrator systemów lub deweloper może wybrać do obsługi wielu witryn na tym samym serwerze w konfiguracji wielostanowiskowej. Na przykład, taka konfiguracja może ...
Wielu witryn Drupal hostingJeśli używasz więcej niż jedno miejsce Drupal, można uprościć zarządzanie i można uaktualnić swoje strony za pomocą funkcji multi-site. Multi-site pozwala na współdzielenie jednego Drupal ...
Czerwony kur hosting DrupalRedHen jest Drupal rodzimy CRM początkowo przeznaczony dla typowych potrzeb non-profit, ale z myślą o elastyczności. Posiada funkcjonalność CRM klasyczny dla zarządzania informacjami o kontaktach, organizacji, ...