Web do druku Moduł hosting Drupal

Czym jest Drupal? Drupal jest Platforma nr 1 do zarządzania treścią stron internetowych wśród globalnych przedsiębiorstw, samorządów, uczelni i organizacji pozarządowych. Elastyczne i wysoce skalowalne Drupal publikuje zawartość jednej witryny internetowej lub udziały w wielu językach w wielu urządzeniach. Technologia i liderów biznesu przekształcić zarządzania treścią do zaawansowanych rozwiązań cyfrowych z Drupal ... wspierany przez jednego z najbardziej innowacyjnych społeczności open source.

Web do modułu druku Drupal hosting Grupa tworzy i zarządza

Specjaliści technologii szukać niezawodności, bezpieczeństwa i elastyczności w celu stworzenia możliwości chcą bez ważkie cechy, których nie potrzebują. Wymagają one platformę z silnym architektury, integrację z aplikacjami innych producentów. Drupal zapewnia to wszystko i więcej, zgodną z ich wymagań technicznych i biznesowych, a nie na odwrót.

liderów biznesu na całym świecie moc cyfrowych innowacji z Drupal jako platformę. Ponad milion organizacji wykorzystuje Drupal, w tym The Economist, Tesla Motors, The White House, Pfizer, Harvard University, rząd Australii i Time Inc.

Open Source: Tysiące organizacji budować rozwiązania z Drupal; oni również zbudować sam Drupal. Od projektu do architektury systemu, eksperci Drupal przyczynić swoje rozwiązania rzeczywistych powrotem do wspólnoty. Prowadzić przez współczesnych standardów internetowych, które wspierają wiarygodność i elastyczność, deweloperzy Drupal tworzenia innowacji dla klientów, społeczności i świata.

Real World wyników

Warner Music Group tworzy i zarządza internetowych i mobilnych miejsc dla ponad 300 muzycznych artystów jak David Bowie, Kid Rock i Justin Bieber. Z Drupal, Warner służy milionom odwiedzających rocznych, promuje nowości, uwalnia muzykę i więcej.

The Economist zarządza 1,2 miliona artykułów, blogach, filmy i inne materiały, przekształca miesięcznika druku, uwierzytelnia użytkowników z warstwowych poziomach subskrypcyjnych całej sieci i aplikacji, służy dostosowaną stronę do milionów użytkowników dziennie.

Lush, czerpany firma mydło, wykorzystuje Drupal opowiadać historie, które inspirują miliony klientów, którzy dostęp do witryny na różnych urządzeniach. reaguje na projekt bujnej zapewnia bezproblemową, który miesza zawartość i handlu.

Rząd Australii jest standaryzacja na Drupal przez setki instytucji rządowych i agencji w całej Australii, począwszy od głównej kraju. Drupal zwiększa usług cyfrowych milionom obywateli.

Cechy i zalety

Drupal jest „out of the box” narzędzie do zarządzania treścią stron internetowych, a także dostosować platformę - aby pomóc budować odpowiednie narzędzie, aby służyć swoją strategię zarządzania treścią. Liderów biznesu i technologii Drupal użyć do tworzenia rozwiązań dla przedsiębiorstw w świecie rzeczywistym, które umożliwiają innowacje internetowej. Przy ocenie Drupal, ważne jest, aby wyobrazić sobie swoje cele i zapytać: „Czy Drupal być wykorzystane do budowy tego?” Odpowiedź jest prawie zawsze „tak”. Drupal oferuje nieograniczone możliwości z natywnych funkcji i modułów rozszerzeń - to platforma dla kolejnej przełomowej technologii, bez zakłóceń w swojej działalności.

Web do wydruku modułu Drupal hosting utrzymanie bezpiecznych witryn Drupal

wysoce skalowalne

skalowalność Drupal oznacza, że ​​może zarządzać największym, najbardziej witryn wysokiej ruchu w świecie. Miejsca, które doświadczają codziennie o dużym natężeniu ruchu, takich jak weather.com i witryn, które widzą okresowe skoki w ruchu, jak i publikacje Grammy.com czasu, Inc. (jak wszystko) SI.com wykorzystać Drupal, aby zapewnić skalowalność i treść jako ruch rośnie , Ucz się więcej

Mobile First

Budowanie elastycznych witryn, a także tworzenie aplikacji internetowych, które zapewniają optymalne doświadczenia podróżnych, bez względu na to, co oni na urządzenie. Drupal obsługuje elastyczne projektowanie najlepszych praktyk i zapewnia użytkownikom uzyskać płynną zawartość za każdym razem, na każdym urządzeniu.

Aplikacje zintegrowane cyfrowe

Drupal łatwo integruje się z szerokim ekosystemem cyfrowej technologii marketingu i innych aplikacji biznesowych, dzięki czemu można korzystać z najlepszych zestaw narzędzi dzisiaj, i wygiąć z nowych narzędzi jutro. I Drupal API najpierw skupić środki łączące treści do innych stron i aplikacji, dzięki czemu zawartość mocniejszy.

Społeczność Drupal zapewniają niezliczone oczy i uszy, aby pomóc utrzymać bezpiecznych witryn Drupal. Polegać na swoim zespole, ale także od społeczności open source do automatycznej identyfikacji luk i stworzyć / dostarczania poprawek w celu ochrony zabytków i firmy. I nigdy nie stracić sen sen. Ucz się więcej

Elastyczna architektura Content

Tworzenie właściwej treści architektury przy użyciu interfejsu administratora lub zrobić to programowo. Wyświetlić tylko zawartość odpowiednią dla każdego związku z potężnych narzędzi trybu wyświetlania i poglądów. Zawierać różne rodzaje mediów (obrazy, wideo, pliki PDF, etc.). Konfigurowalne menu stworzyć komfortowe doświadczenie użytkownika, tworzenia ścieżek do treści na wielu urządzeniach.

Narzędzia dla biznesu, bez ograniczeń

Drupal nie dyktować biznesu; firma dyktuje co potrzebuje z Drupal. Zbyt wiele platform CMS narzucić swoją wolę na swojej działalności, zmuszając w celu dostosowania do ich sposobu działania. Drupal działa w odwrotny sposób: use Drupal stworzyć rozwiązanie, które obsługuje specyficzne potrzeby biznesowe. Drupal tworzy fundament dla nieograniczonych rozwiązań.

Łatwy Content Authoring

Podstawowe narzędzia do tworzenia treści i wydawnictwa, jak konfigurowalny edytor WYSIWYG dla treści marketingowych i zawodowców. Uwierzytelnianie i uprawnienia do zarządzania przepływy pracy o charakterze redakcyjnym, jak i treści. Autorów, wydawców, administratorzy witryny i programiści używają Drupal do zaspokojenia ich potrzeb, z przepływu pracy, który daje im tyle dostęp do funkcji, których potrzebują. Ucz się więcej

Zarządzanie wiele miejsc w całej organizacji, marek geograficznych i kampanii na jednej platformie, która umożliwia szybkie i łatwe tworzenie witryn i wdrażania.

Wspólnota Talent i doświadczenie

Ogólnoświatowy Drupal społeczność dzieli jego tajemnice, w jaki sposób dostać rzeczy zrobić, prawda. Jeśli masz pytanie, ktoś ma odpowiedź. Wykorzystaj moc open source, opierając się na wcześniej stworzone rozwiązań. Drupal deweloperzy mają dostęp do doświadczeń społeczności na całym świecie. Kiedy ostatni raz się z dostawcą oprogramowania dał ci tyle wsparcia?

Zawartość as a Service

Z uporządkowanego modelu danych Drupal można wyświetlić zawartość w wielu układach dla elastycznej sieci lub wyeksportować go do dowolnej aplikacji lub klienta z wbudowanym usług REST. Otwarta architektura i Drupal API zapewniają programistom ramy i narzędzia do budowania przy użyciu Drupal i do łączenia z innymi źródłami danych, zawartości i funkcjonalności aplikacji, w tym narzędzi technologicznych marketing. Zawartość jest oddzielona od dostawy: zawartość może być przedstawiony w dowolnym miejscu kanału, w dowolnym formacie. Ucz się więcej

wielojęzyczny

Architekt i skonfigurować Drupal dostarczyć miejsc do globalnej publiczności, wielojęzycznego jako część swojej strategii lokalizacyjnej. Drupal umożliwia łatwe tworzenie i zarządzanie witryn dla różnych regionów i obszarów geograficznych, a także wsparcie dla wielu języków jeden na wszystkich swoich stronach, tłumacząc i lokalizowaniu treści i doświadczeń. Ucz się więcej

Fundacja silny Stos

Drupal mieszka na nowoczesnej technologii stosu LAMP: Linux, Apache, MySQL i PHP, które łącznie spełniają potrzeby szybko poruszających się, elastyczny, zwinnych przedsiębiorstw i marek budowania nowej generacji platform cyfrowych.

Powiązane artykuły

Acquia drupal hosting ukO Programie Drupalist Rozwoju AcquiaU Acquia University jest rygorystyczny program Talent Inkubator zaprojektowany rozwijać następną generację Drupal talentu. 14-tygodni wypłacane program jest ...
Combell drupal hosting ukDrupal łatwa Jeśli stwierdzasz, że jest to system zarządzania treścią chcesz użyć, aby utworzyć własną stronę, dlaczego nie również użyć własnego adresu idealny internetową z nim? Pierwsze swoją stronę ...
Obsługa wielu witryn CMS DrupalDrupal łatwa Jeśli stwierdzasz, że jest to system zarządzania treścią chcesz użyć, aby utworzyć własną stronę, dlaczego nie również użyć własnego adresu idealny internetową z nim? Pierwsze swoją stronę ...
Quo js hosting DrupalNasze usługi hosting Drupal został rekomendowany przez Drupal lat! W ogóle czasu, myślimy będziesz polecając nas też. Czemu? Witryna przychodzi gościł na naszej wysokiej wydajności biznesowej ...
Kanały parsera XML hosting DrupalPoniżej znajduje się krótkie wprowadzenie do kanałów RSS, jak one działają i dlaczego są one wykorzystywane. Co to jest RSS? RSS (Really Simple Syndication) to sposób, aby pozwolić swoich gości i ...