Obsługa wielu witryn CMS Drupal

Drupal prosta

Jeśli stwierdzasz, że jest to system zarządzania treścią chcesz użyć, aby utworzyć własną stronę, dlaczego nie również użyć własnego adresu idealny internetową z nim? Pierwsze swoją stronę w Internecie z własnej domenie można zrobić tak łatwo z naszych Drupal pakiety hostingowe.

Będziesz miał żadnych problemów poprzez nasz hosting dla Drupala, jak nie będzie trzeba przesłać dowolną wtyczkę lub aplikacji lub skonfigurować i zmienić ustawienia. Nawet proces instalacji jest bardzo proste, jak można to zrobić w ciągu kilku minut, bez konieczności żadnych umiejętności technicznych. To jest tak proste, że każdy może korzystać z tego CMS.

Hosting wiele witryn Drupal CMS łatwo przypisać kont użytkowników

Nawet nie trzeba oglądać tutoriale lub przejść szkolenie, aby dowiedzieć się, jak działa Drupal. Jest to główny powód, dlaczego miliony ludzi, którzy zdecydowali się użyć go, aby ich witryny. Tak więc, jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć, nie zwlekaj, weź swój pakiet Drupal już dziś!

Dlaczego wybrać Drupal hosting od 123 Reg?

Jest to jeden z najczęściej używanych i najbardziej zaawansowane oprogramowanie do zarządzania treścią dostępną. To dlatego, że sprawia, że ​​bardzo łatwo zbudować stronę i zarządzać nimi bez konieczności umiejętności kodowania.

Jeśli jesteś początkujący, nasz hosting jest idealny, ponieważ jest to najprostszy sposób, aby udostępnić swoje stronie internetowej Drupal za pomocą własnego spersonalizowanego adresu internetowego. Plus zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć w tym darmowe domeny i poczty elektronicznej.

Jeśli masz już stronę internetową Drupal, który jest trochę duża dla aktualnego planu w obsłudze, nasz pakiet Premium Hosting jest dokładnie to, czego potrzebuje swojej stronie. To daje lepszą wydajność każdy wymagający strona wymaga przy wykorzystaniu dedykowanych zasobów, a także daje niezawodność witryna wysoka wartość zasługuje z naszej 99,99% uptime gwarancji. Co więcej zawsze można uaktualnić swój pakiet jako witryna rośnie.

Dołączony do wszystkich pakietów

Dlaczego warto?

Jest już zasilania miliony stron internetowych i aplikacji i jest wspierany przez różnorodne i bardzo aktywnej społeczności z całego świata, co czyni go jednym z najlepszych dostępnych systemów redakcyjnych. Tak więc, nawet jeśli utkniesz lub mają problemy ze znalezieniem się poruszać, aktywna społeczność jest pomocny i chętnie oferują wskazówki i sugestie, aby można było w pełni wykorzystać CMS.

Istnieje tak wiele funkcji, że ludzie lubią o tym CMS, oprócz łatwego zarządzania jednym lub wielu miejscach jednocześnie. Oto niektóre z najlepszych rzeczy na temat korzystania z tego potężny CMS:

  • Łatwy w użyciu interfejs WWW - Zarządzanie witryny za pomocą łatwych w użyciu interfejs WWW Drupal. Publikowanie tekstu, wideo, podcasty i ankiet, a także przeglądanie zawartości, zanim przejdzie na żywo oraz posiadającej dostęp do statystyk w czasie rzeczywistym sprawia, że ​​praca z tym CMS wietrze.
  • Zachować zorganizowany - Kiedy masz hosting Drupal, otrzymasz cieszyć najlepsze funkcje i narzędzia, które pomogą Ci zorganizować, zawartość struktury i ponownego wykorzystania. można kategoryzować i klasyfikowania treści, automatyczne tworzenie przyjaznych adresów URL ścieżki, tworzyć skojarzenia do treści, a nawet tworzyć domyślne dla twórców treści.
  • Wiele rodzajów treści - Jego interfejs łatwy w użyciu pozwala na korzystanie z wielu różnych rodzajów treści, w tym tekst, wideo, podcasty, blogi, a nawet urn. Przy tak dużej elastyczności łatwo jest stworzyć najlepszą stronę w krótkim czasie.
  • Zarządzanie użytkownikami - Dzięki wbudowanemu w solidnej zarządzania użytkownikami, można łatwo przypisać kont użytkowników z ról i uprawnień witryny Drupal potrzebuje. Każda rola może być nawet konfiguracja z drobnoziarnistych uprawnień, które pozwala użytkownikowi tylko móc przeglądać lub tworzyć to, czego potrzebują.
  • Bardziej wydajna współpraca - Moduł Workflow sprawia, że ​​współpraca bardziej skuteczny jako administrator decyduje kroki niezbędne do treści stają się publiczne dla wszystkich do przeczytania. Ponadto, użytkownicy mogą tworzyć publiczne lub prywatne grupy robocze lub Drupal zasilanych współpracujących stron internetowych, gdzie można omówić nowe projekty i pomysły Brainstorm.
  • Budowanie - można dokonać na stronie internetowej Drupal w ciągu kilku godzin, bez konieczności żadnej wiedzy programistycznej. Nie ma też potrzeby, aby zacząć od nowa za każdym razem, jak można wykorzystać predefiniowane konfiguracje witryn i funkcji dla konkretnych celów, które mogą być ponownie wykorzystane.
  • Design - Jej warstwa prezentacji pozwala projektantom na tworzenie interaktywnych doświadczeń, które angażują użytkowników i zwiększenia ruchu. Można użyć istniejącego motywu witryny Drupala lub można spróbować projektowania własnych.
  • Rozszerz - Istnieje ponad 16.000 dodatkowe moduły dostępne z naszego hostingu Drupal. Oznacza to, że można zbudować świetnie wyglądających witryn internetowych, które wykorzystują szeroką gamę różnych opcji bez konieczności ponownego obsłudze funkcje ponownie.
  • Connect - Pakiet ten sprawia, że ​​bardzo łatwo można połączyć swoją stronę UK do innych stron w sieci. Dzięki wykorzystaniu agregacji, pasze i integracji społecznościowych, ten CMS może pomóc zaangażować się ze znacznie szerszej publiczności.
  • Wysoce użyteczne i interaktywne strony internetowe - Istnieje wiele tematów można pobrać i wypróbować, aby zaoferować swoim gościom wyjątkowe przeżycia na swojej stronie. Te motywy są konfigurowalne, co oznacza, można zmienić prawie wszystko z kolorów, elementów graficznych i innych. Jednakże, jeśli nie ma żadnych umiejętności w zakresie projektowania może trzeba zatrudnić projektanta stron internetowych, aby dostosować go dla Ciebie.
hosting

Drupal zawiera ponad 16.000 modułów, które można wykorzystać do budowy, dostosować i promować swoją stronę. Zdobądź swoją stronę Drupal hosting dzisiaj i korzystać ze wszystkich możliwości tego CMS ma do zaoferowania.

Początek podróży on-line

Powiązane artykuły

Combell drupal hosting ukDrupal łatwa Jeśli stwierdzasz, że jest to system zarządzania treścią chcesz użyć, aby utworzyć własną stronę, dlaczego nie również użyć własnego adresu idealny internetową z nim? Pierwsze swoją stronę ...
Dlaczego warto korzystać z wordpress nad hosting DrupalWysłany przez Toma dzbanek na 6 sierpnia 2015 Jeśli jesteś w miejscu, gdzie chcesz rozpocząć blogu, czy to z powodów osobistych lub zawodowych, najlepszym rozwiązaniem jest self-hosted www ...
Miglior gospodarzem drupal tematówCzym jest Drupal? Drupal jest open source platformy zarządzania treścią, które można pobrać i używać za darmo. Składa się ona z podstawowej grupy plików, które są standardem we wszystkich instalacjach ...
Quo js hosting DrupalNasze usługi hosting Drupal został rekomendowany przez Drupal lat! W ogóle czasu, myślimy będziesz polecając nas też. Czemu? Witryna przychodzi gościł na naszej wysokiej wydajności biznesowej ...
Web do druku Moduł hosting DrupalCzym jest Drupal? Drupal jest Platforma nr 1 do zarządzania treścią stron internetowych wśród globalnych przedsiębiorstw, samorządów, uczelni i organizacji pozarządowych. Elastyczne i wysoce skalowalne Drupal ...