Obciążenie komentarz hosting Drupal

Abdulrahman skomentował 18 lutego 2011 o godzinie 19:23

(Aby mikeaja)
Mam dwie notatki na ten temat:

- Drupal 6 jest mniejszy pod względem wymaganych zasobów (zwłaszcza użycie procesora) niż 7, które sprawiają, że jest to rozwiązanie przydatne nawet w darmowych lub tanich serwerach jak mogę odgadnąć (i nie spróbować jeszcze). Tak więc być może surowość uogólniać swoje wyobrażenie o Drupal i bezpłatne / tanie serwery dla wszystkich wersji Drupal, ale może naprawdę prawdziwe w odniesieniu D7, przynajmniej dla tych dni.

Komentarz obciążenie Drupal gospodarzem 47
   Naprawdę swoją opinię

- Niektóre usługi hostingowe są naprawdę wolne offerring zaskakujących poziomów zasobów. że to, co mi się wierzyć, że mogę przetestować D7 na jednym z nich, ale wszystkie one są brakuje małe rzeczy, które sprawiają, że niemożliwe, aby to zrobić.

mikeaja skomentował 19 lutego 2011 o godzinie 00:16

Masz prawo do swojej opinii. Jest to jednak przedmiotem wiem coś na temat. Drupal 6 lub 7 nie ma znaczenia. Jest to również to samo z Joomla i innych systemów CMS.

Tym, co wielu ludzi nie rozumie, jaka jest różnica między dobrym i złym hostingu. To nie ma nic. absolutnie nic wspólnego z poziomem środków firma hostingowa oferuje. W rzeczywistości, najlepsze kont hostingowych są często tymi, które oferują bardziej ograniczonych zasobów.

Czemu? Ponieważ większość firm hostingowych oversell tanie. Mają one dużo miejsca, i sprzedać tanio sprzedawać więcej przestrzeni następnie mają. Oznacza to często serwer jest przeciążony i biegnie wolniej. Co ważniejsze, to znaczy, że trzeba używać bardzo ograniczone ustawienia. które zwykle nie nadaje się do układów, takich jak Drupal.

Na przykład, jeśli mam serwer z 100GB na nim dla hostingu. Mogę albo 1) sprzedać 100 kont z 1GB dla każdego $ 10 miesięcy, lub 2) 250 kont z 1GB dla każdego $ 5 miesięcy. Numer 2) zarabia więcej, a to normalna strategia na tani hosting (ponieważ większość ludzi nie korzystać ze wszystkich zasobów cały czas), ale nie nadaje się do każdej wersji Drupal.

Więc kiedy widzisz tanie konta hostingowego z twierdzi, że ma wiele dostępnych zasobów, lub nieograniczony, uciekaj tak szybko jak to możliwe.

Abdulrahman skomentował 19 lutego 2011 o godzinie 04:47

Naprawdę sądzisz sens, dziękuję za odpowiedzi, myślę, że będzie korzystać przez nią.
W rzeczywistości nie było w moim zdanie powtórce wam, że chciałem, aby zamknąć się ale zapomniałem: „Pierwsze doświadczenie jest dobrym narzędziem sędziowanie”, ale również uzyskanie porady od kogoś, kto żyje, że jest to dobry sposób.
Jeszcze raz dziękuję. dam mu szansę.

Datum47 skomentował 30 czerwca 2011 o godzinie 21:27

Rozumiem, że jest to stary post, ale w przypadku gdy ktoś ma takie samo pytanie. Jako początkujący do Drupal będzie trzeba środowiska ćwiczyć Drupal, faktycznie nawet jeśli użyłeś Drupal na jakiś czas to zawsze miło mieć hosting Test internetowej.

Komentarz obciążenie drupal hosting go, gdy ruch w górę

Chociaż nie wiem, czy jest jakieś takie miejsce, gdzie można uzyskać darmowy hosting www, który robi wszystko, co będzie potrzebne do hostingu witryny druapl ale widziałem ten hosting oferuje hosting bez umowy, może warto spojrzeć na niego ,

ieta_maher skomentował 14 lutego 2013 r 08.25

cześć ,
może sugerować ten serwis www.podserver.info. można zainstalować własne CMS i dodać moduły, jak możesz.

Abdulrahman skomentował 14 lutego 2013 o godzinie 22:30

Dziękujemy za sugerować.
Mam już moją stronę na www.xtreemhost.com.
Usługa 000webhost jest również bardzo dobra.
Oba te wspominam mają tę zaletę, że
ich usługi są wolne od reklam.

Fred8 skomentował 14 lutego 2013 r 12:43

Wystarczy pomyśleć, w jaki sposób i dlaczego istnieje darmowy hosting. Ktoś płaci za serwer, energii elektrycznej i przepustowości. Bo widzisz, nie ma żadnych producentów sprzętu, które sprzedają serwera za nic. Brak firm elektrycznych, które dałyby się darmową energię. I nie istnieją centra danych, które pozwalają colocate serwer za darmo. Więc, dlaczego niektóre firmy hostingowe płacą za to, czego używasz na darmowe konto? Pamiętaj, że chcą zarabiać pieniądze, a nie go pozbyć!

Powodem jest to, metoda ta reklama odpowiada ich biznes plan. Oni się mnóstwo nowych klientów, którzy otwierają swoje strony internetowe na tych darmowych planów. Dopóki nie używają dużo, nie ma ruchu, nie ma właściwie nie spędzają dużo zasobów serwera. Ale bardzo minut przyjeżdża jakiś znaczny ruch (i to jest to, co budują swoją witrynę do, prawda?), To są oferowane płatnego upgrade.

Tak więc, za darmowy hosting tylko możliwość budowania witryny, aby przetestować go w Internecie. Jeśli nie uruchamiać skrypty zbyt zaradny, można to zrobić. Ale to wszystko. Kiedy przyjeżdża, trzeba zacząć płacić. Następnie za darmo po prostu nie istnieje.

Abdulrahman skomentował 14 lutego 2013 o 23:30

W rzeczywistości, kiedy pierwszy post tego tematu, nie spodziewałem się wszystkie kwoty odpowiedziach atakujących darmowe usługi hostingowe oraz ludzi, którzy ich szukają!

Tu nie chodzi o ludzi, którzy chcą wszystko za darmo, jak niektórzy ludzie tutaj odpowiedzi! Jest to znacznie prostsze, a także wiele zrozumiałe dla każdego, kto raz siedzibę działalności gospodarczej.

Kiedy zacząłem ten wątek, byłem rozpoczynania działalności gospodarczej, z naprawdę niskich zasobów.

Bezpłatny hosting jest znaczna rozwiązanie dla każdego początkującego o niskich zasobach, może on rozpocząć z nim, cierpliwie obsługiwać wszystkie swoje wady, które zostały wymienione w niektórych odpowiedziach powyżej w szczegółach, a gdy jego firma dorasta, wtedy może uaktualnić (na pewno on chętnie zrobić), lub nawet znaleźć serwer dedykowany.
I nie (zawsze) znaczy zatrzymany na bezpłatny hosting zawsze!

yngens skomentował 10 stycznia 2014 na 20:58

Oferujemy bezpłatne hostingiem usług dla organizacji non-profit, organizacje charytatywne. Jeśli reprezentujesz organizację non-profit charytatywne i szukasz wolnego hostingowego, należy przesłać żądanie za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego: drupion.com/drupal-hosting/free-drupal-hosting

Abdulrahman skomentował 15 lutego 2013 na 20:47

Oto, co chciałbym powiedzieć odnośnie Drupalgardens moim pytaniu (początek tego wątku) poprosiłem usług innych niż Drupalgardens nie dlatego, że nie został spełniony przez niego, w rzeczywistości widzę to naprawdę miłe i ciekawe usługi, ale to, co chciałem, że dzień jest użycie pełnej wersji CMS Drupal, bo był bardzo przyciąga aby dowiedzieć się więcej o tym, obok chciałem -myself- kontrolować każdy szczegół w moim projektowania witryny.
Drupalgardens naprawdę zasługuje na szansę dla tych, którzy chcą spróbować bezpłatną Drupal 7 miejsce, lub udać się dalej do pełnego zakładu produkcyjnego.

drupal888 skomentował 23 lutego 2013 r 07:32

Nadzieję, że w ten sposób zaoszczędzić innym trochę czasu i pieniędzy.

I zostały badania, aby skonfigurować prefabrykatów mała firma Drupal modelu
(Publiczna strona + virtual / back office ze wszystkimi funkcjami Podstawowa konfiguracja a potrzeby biznesowe)
Więc zostały badania wolnych zasobów dla startupów (dla zysku / non-profit), gdzie mogą rozpocząć, a następnie przenieść / rosnąć.
To jest moja obecna ocena (6 miesięcy zainwestował patrząc / testowanie na brak kłopotów, niedrogiego przyjmującym Drupal).
Wspierany przez kilka lat inny html / CMS projektowanie hosting doświadczenie i 25+ lat wykonawczych / tworzenie rozwiązań aplikacji komputerowych dla małych firm).

Jeśli dopiero zaczynasz, za pomocą bezpłatnego gospodarz jest tani i będą uczyć się kilka ważnych faktów z życia:
- co trzeba i dlaczego warto płacić za!
- jak zadawać właściwe pytania, aby zapewnić je dostać po przeniesieniu się do płatnego hostingu, aby zapobiec kupujących wyrzuty sumienia
- jeśli masz stronę śledzone przez miesiąc lub 3 lub 6. żadnych kosztów
- pomaga czuć się swobodnie zrobić bałagan i wytrzeć ją
- czy można eksportować przenieść niczego wartościowego, nic nie stracił
- masz doświadczenie do konfiguracji płatnego hosta tak, jak chcesz / trzeba to dobrze za pierwszym razem
- sprawdzać fora support / użytkownik dowolnego hosta przed zarejestrowaniem się, szukać Drupal 7, dowiesz się, co użytkownicy witryny już wiemy (jak to będzie lub nie będzie działać D7

drupalgardens
- bardzo fajny. dopóki nie przenieść na host, który obsługuje wszystkie zaawansowane funkcje moduły chcesz dodać
- wtedy wiele problemów w / ogrody modyfikacje, dla którego nie będzie miał prawdziwe zrozumienie tego, jak są one określone w i jak je usunąć
- WYSIWYG (nie really- nie będzie odzwierciedlać swój je chyba że jury rig link do File- CKEditor CSS następnie wszystkie zmiany css należy dodać tam Również-wysokie alimenty).
- wiele z ich rozwiązań konstrukcyjnych (wymaga wiele dodatkowych niestandardowych skryptów java), które są bardzo słabe w porównaniu do tych rozwiązań można wdrożyć, gdy można dodać dowolny moduł, który chcesz.
Przykłady; JavaScript wypustki vs. QuickTabs moduł, JavaScript, żeby dostarczyć do menu DHTML vs. menu SDHTML / ładne modułów menu
Więc jeśli można wydać ogromną ilość czasu na dostosowanie drupalgardens gdy nie będzie potrzebny, jeśli można zainstalować moduły potrzebne.
Samo to jest twój $ 5-15 miesiąc dla dzielonego hostingu - w rozwoju i po przeniesieniu do produkcji, zakładając, że czas nie jest wolna tracić. Jednak można się wiele nauczyć w obu kierunkach.
-Jako szybki start, stabilnym miejscu publicznym, aby rozpocząć obecność w sieci i używać jak rozwijać pełnowartościowy witryny elsewhere- następnie przenieść zawartość (nie Projektowanie / kodowanie), gdy gotowe do wprowadzenia rozwoju online dla użytkowników; następnie drupalgardens może być świetnym szybki start i dba o troskach Re; konfiguracja, modernizacja zabezpieczanie witryny.

Hostgator (nie za darmo) - ale dziecko croc-biznes plany są tanim miejscem do rozpoczęcia Opcje aktualizacji do większych wspólnych planów, VPS, dedykowane
- dobre wsparcie czas nagrzewania
- wspólne ssl
- e-mail i wszystkie inne usługi, DNS, subdomen etc dostarczany
- Używałem je przez kilka lat
- Jedyne problemy mam z witryny rozwojowej jest próba tworzenia kopii zapasowych + Szyfrowanie + ftp do serwera ftp w Internecie, używa zbyt dużo pamięci i nie będzie pracą szyfrowanie AES jest eksperymentalna, lokalne kopie zapasowe w porządku.
- Sprawdzić na KBase problemów związanych z instalacją Drupala / poprawki do użytku na hostgator
- spowolni większe obciążenie dodasz

Ja również przetestowane płatnych hostów jako alternatywa dla hostgator który zaproponował większą kontrolę serwera dla rozwoju:
- a2hosting i doświadczony poważny przestój, serwer zwijanie miał No kopii zapasowych na jeden raz próbowałem go używać
- Site5 wiele kwestii
Mieszkaliśmy z hostgator.

freehostia - wolny, cpanel, ftp, instalator dla Drupal 7- i to będzie działać
- no free e-mail; poważnie ogranicza usefulness ale może być OK rozwoju
- ograniczona przestrzeń 250MB wolnego miejsca na dysku Przepustowości 6Gb, 50000 plików
- 128M; Maksymalna ilość pamięci scenariusz może zużywać (128 MB)
- opinie klientów wskazują darmową usługę wykonuje się płatne / zmodernizowane usługi
- php 5.2 5.3 Dostęp do edycji php.ini
- własny interfejs użytkownika typ podstawowy cpanel

Zymic - Free-Drupal 6 tylko Nie będą wyłączyć safe_mode
- ograniczona cpanel jak interfejs użytkownika
- dobry ftp
- dysk 6GB 50GB przepustowości

Po prostu próbowałem następujące - podstawową konfigurację konta, aby zobaczyć, co naprawdę oferują
Wszystko wydaje scammy glitchy
- koszmar dla niedoświadczonego użytkownika, który nie wiedział, czego się spodziewać od gospodarza backend / cPanel lub jak zarządzać już Drupal / admin.

IMHO- newbie potrzebuje lepszego gospodarza, doświadczony maniakiem może mieć złe / tanią pracę sytuacji, ale rzadko będzie tracić czasu, aby to zrobić.

www.podserver.info/free-drupal-host.html
- chyba że można zainstalować Drupal ale nie wiele z niej aż uaktualnieniu do zapłacił
-300 MB wolnego miejsca na dysku wydaje ale mój cpanel pokazuje 0MB, 15 MB używany, a -15MB dostępny,
raporty o stanie Drupal pokazał „Twój system lub konfiguracja sieci nie zezwala na dostęp Drupal stron internetowych, w wyniku ograniczonej funkcjonalności” próbować zmieniać settings.php (z chmod = 777 nie byłoby zapisać w edytorze online)
Prześlij bilet wsparcie było koszmarem, strona trzymane orzeźwiający jak wpisałem (aby wychować nowe dopasowywanie KBase Info), starając się wpisać wiadomość prawie niemożliwe, ponieważ każdy odświeżania zabrał mnie na górze tekstu, wymagany przewinąć do dołu, a następnie nowy odświeżanie jak ja więcej wpisany tekst.
będziesz tracić czasu na zarządzanie / Usuwanie problemów w porównaniu z płacenia za przyzwoitą rozrusznika przyjmującego jak hostgator

byethost.com/free-hosting/news
Drupal posiada opcję, aby zainstalować konfigurację konta @
Setup / backend wygląda tak samo jak podserver
Umożliwia instalację D7 @ konfiguracji
To pokazuje 15MB cpanel stosowane od 100o- lepiej niż podserver
Ale sam problem z połączenia wychodzącego za D7 Stan Raportu
i sam w stanie edytować settings.php z narzędzia online
Może będę mógł pobrać, edytować przesłać ustawienia PHP-ale podstawowe usługi sieciowe nie działa nie wróży dobrze nie; wykazywana obejścia, czas zmarnowany na flakey „wolnego” usług, które pochłaniają czas, który to pieniądz.
- no-mail (użyj zettahost poniżej dla poczty majstrować w / to daje 1 GB przestrzeni do zabawy, jeśli masz więcej czasu niż pieniędzy?)
1000 MB miejsca na dysku konto FTP Zend koder obsługiwana
50 GB miesięczny transfer menedżer plików online wsparcie Ion Cube
Darmowe oprogramowanie FTP
10 MB Maksymalny rozmiar pliku
5 domen addon
5 zaparkowanych domen email statystyki wykorzystania przepustowości
5 sub domen klienta MX czasowe rekordy statystyki wykorzystania CPU
kierownik zwyczaj CNAME
Niestandardowe rekordy SPF
MySQL statystyki zapytań
Inne funkcje MySQL
5 baz danych MySQL Cron Praca
PhpMyAdmin Deny menedżera adresów IP
Natychmiastowa aktywacja
Powolne MySQL statystyki zapytań Przekierowanie URL menedżera
Automatyczny instalator skryptów
Niestandardowe menedżer strona błędu
Opcje wsparcia chronione hasłem foldery
darmowy setup
Bezpłatne wsparcie 24/7 PHP Config (zmieniać ustawienia serwera PHP)
System bilet Pomoc
Szybko serwery
narzędzia sieciowe
Baza wiedzy
Niezależnie mierzone pościł darmowe serwery hosta Free for żywo nigdy nie wygasa
samouczki wideo
skupione sieć
Darmowe domeny sub pod warunkiem
Domena przewodnik definiation
Dedykowane serwery MySQL
Nie wymaga forum wpis
wieloadresowy sieć
VistaPanel Panel sterowania

www.zettahost.com/free-drupal-hosting
- Wygląda na to, że zawiera ograniczoną e-mail;
- należy uaktualnić, aby uruchomić skrypt instalacyjny dla Drupal - może być w stanie zainstalować ręcznie; ale wszystko wydaje się zbyt scammy mi link strona po instalacji przekazywane mnie do strony, która strona McAfee Doradca zablokowany.
- 2MB limit wielkości pliku
- $ 12 1 yr osobisty + darmowe domeny
-$ 24h firmą 1 yr + darmowe domeny
Może się okazać, że trzeba zaktualizować / dodać na $ na każdym kroku

www.host1free.com/features/
W Host1Free główne cechy obejmują-żadnych reklam:
Ale w aktywacji wymaga pobierania niechcianego oprogramowania (malware?)
„Co będę pobrać kontynuować rejestrację?
będzie można pobrać znanego programu antywirusowego o nazwie SpyHunter 4, który został opracowany przez Enigma Software Group LLC. Oprogramowanie gwarantuje Ci być chronione przed wirusami, spyware, malware, trojany i wiele innych niebezpiecznych zagrożeń. "

 • Prawie 2 GB wolnego miejsca na dysku (2000MB);
 • 5 domen i 5 subdomen dostępne, jak również 5 wskaźniki;
 • 100 PL pasma na miesiąc;
 • 2 baz danych MySQL, które są wystarczająco dla 2 projektów internetowych;
 • PHP obsługiwane;
 • Panel sterowania DirectAdmin do łatwego zarządzania usługami (choć DirectAdmin jest płatny panel sterowania, Host1Free zapewnia ją bez żadnych kosztów);
 • instalator aplikacji dla łatwej instalacji aplikacji na serwerze bez FTP;
 • Aplikacja WebFTP które pozwalają na łatwe zarządzanie działaniami FTP - pobierania i wysyłania plików witryny w interfejsie przeglądarki;
 • strony błędów niestandardowych, które są stosowane w przypadku, gdy strona URL jest nieprawidłowy, a strona nie można znaleźć;
 • Kreator stron z ponad 100 różnych stron internetowych do wyboru i łatwo stworzyć aplikację internetową, która nie wymaga żadnej wiedzy HTML;
 • Community Forum - wszystkie kwestie techniczne są rozwiązywane przy pomocy innych członków;
 • Brak banner lub tekst reklamy są wyświetlane zawsze.
 • Więcej funkcji

są zawarte w składce hosting planów, które są po prostu od $ 2.95 miesięcznie.

Powiązane artykuły

Drupal dzielonego hostingu VPS vsWysłany przez davidmac w dniu 21 grudnia 2013 w 11:12 am Istnieje szereg czynników, jak nigdy do rozważenia i uwzględniać z SEO i lokalizacji serwera jest jednym z nich. Lokalny agent nieruchomości ...
Drupal uk firma hostingowaSzukam firmy w Wielkiej Brytanii do organizacji naszej nowej strony Drupal. Obecny zakaz drupal strona dostaje około 200 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie i około 1,5 miliona stronę trafienia. THS firma hostingowa musi ...
Najlepszymi miejscami darmowy hosting dla Drupal 8Darmowy hosting usługi są bardzo zróżnicowane. Niektóre daje niewielką ilość wolnej przestrzeni hosting, niektóre daje darmową stronę szablon i edytora oraz bezpłatną subdomenę, a inne pozwalają stworzyć ...
Aegir Drupal usług hostingowychPicking hosting Drupal może być trudne zadanie, jeśli nie jesteś pewien, co jest dostępne. W niektórych przypadkach może być w porządku z czymś jak dzielonego hostingu środowiska, które Hostgator lub ...
Wszystkich modułów Drupal hosting31 stycznia 2017 zacząłem tę serię z post o jakie funkcje będą oceniane przy wyborze DIY Drupal rozwiązań hostingowych. Zaczniemy z najbardziej najprostszy i najwcześniej ...