Moduł podstawowy w Drupal hosting

Drupal 8.3 jest jeszcze kilka miesięcy z dala, pochodzących 5 kwietnia 2017, ale istnieją już pewne zmiany możemy patrzeć, zwłaszcza w modułach eksperymentalnych. W grudniu 2 nowe moduły eksperymentalnych dodawano do rdzenia i BigPipe się zmieniała z modułu beta jest stabilny. Te 2 nowe moduły Znajdziesz w 8.3 są Procedury i rozmieszczenie. Przeanalizujmy je.

W ramach inicjatywy Workflow. Moduł Przepływy został dodany do rdzenia w celu zapewnienia typu jednostki konfiguracji obieg, który może wykorzystać inne moduły. natychmiast można zobaczyć go w akcji z innym rdzeniem modułu eksperymentalnego umiar Content, który został dodany w 8.2. W rzeczywistości, Moderacja treści wymaga teraz przepływy pracy, ponieważ funkcja ta kiedyś integralną częścią umiarkowania.

Moduł podstawowy w Drupal hosting odinstalować zawartość

Jeśli jesteś zaznajomiony z modułem Workbench przyczynił. następnie będzie można rozpoznać, w jaki sposób Moderacja treści i przepływów pracy modułów pracy. Treść moduł Umiar w rdzeniu jest oparty na Workbench umiarem. Przepływy pracy określa pojęcie konieczności stany przepływu pracy i przejścia między nimi. Na przykład, możesz mieć obieg treści, która musi mieć członkowskich lub „przystanki” po drodze, że projekt, recenzje, publikowane, i sposób, aby ograniczyć, jak i kiedy kawałek zmian zawartości między tymi państwami. Przejścia te byłyby coś jak „węzeł w projekcie stanu może poruszać się tylko do przeglądu, a nie bezpośrednio do publikacji, podczas gdy publikacja węzeł może przenieść się do przeprowadzenia przeglądu albo projektu.”

Wspaniałą rzeczą Workflows jest oddzielny moduł w rdzeniu jest to, że zdolność do zapewnienia stany przepływu pracy i przejścia jest nie tylko związany do moderacji treści, ale zapewnia rodzajowe API, że każdy moduł programista może wykorzystać do tworzenia własnych stanów i wartości domyślnych dla jakiegokolwiek przepływu pracy jest potrzebne. Jeśli chcesz się trochę więcej informacji na temat tej inicjatywy Workflow jako całość, należy zapoznać się wysusza niedawnej blogu o przeprowadzce inicjatywę Drupal 8 workflow wzdłuż.

Jedna ważna uwaga o tym nowym dodatkiem jest to, że do rozdzielenia przepływu pracy stwierdza się wiele zmian zostały wykonane do moderacji treści, jak również. Jeśli używasz Moderacja zawartości w Drupal 8.2, to jest inny moduł teraz w 8.3. Po aktualizacji do 8.3 trzeba będzie odinstalować Moderacja zawartość przed aktualizacją kodzie i ponownie go zainstalować po uaktualnieniu. (Moduły Experimental alfa nie get upgrade ścieżek zbudowanych dla nich).

układ Discovery

Nowy moduł Układ Odkrycie to ekscytujący krok dla inicjatywy Bloku i układ do przodu. choć nie będzie faktycznie cokolwiek zobaczyć w interfejsie użytkownika dla tego modułu, inne niż zdolność, aby ją włączyć. To dlatego, że jest to moduł API, które dostarcza narzędzi do innych modułów w użyciu. Układ Discovery dostosowany od wniesionego modułu układ Plugin. który jest używany przez inne moduły, takie jak panele i wyświetlacze Suite śledzić układów stron. musisz być programistą, aby bawić się z tego. Można zacząć od przeczytania dokumentacji Układ Plugin o interakcji z API. Chodzi o to, że z tym głównym elementem układanki w miejscu, inicjatywa może poruszać się do przodu z dodanie systemu układu do rdzenia z interfejsem użytkownika, wzdłuż linii panele i wyświetlacze Suite.

Moduł podstawowy z inicjatywy workflow wraz drupal hosting

Moduł BigPipe znacznie poprawia czołowy, postrzeganej wydajność na swojej stronie. Został on stworzony przez Facebook. a następnie zastosować do Drupal za pomocą modułu przyczyniło zanim stał moduł doświadczalne w rdzeniu jak Drupal 8.1 w lutym 2016. Kiedy widzimy go w 8.3, to będzie teraz widoczny jako zwykły moduł rdzenia bez zastrzeżeń o eksperymentach. Oznacza to, że jest gotowy do prime time i zalecane dla zakładów produkcyjnych.

Jest to jeden z tych modułów, które każda strona powinna domyślnie używać, ponieważ będzie to poprawić skuteczność witryny bez konieczności konfigurowania czegokolwiek. Jeśli chcesz lepiej zrozumieć, w jaki sposób BigPipe działa, można sprawdzić to 10-minutowy podcast wideo przez Acro Mediów lub słuchać podcastu już dźwięku przez Lullabot z Wim Leers, który był głównym architektem za coraz BigPipe do Drupal 8.

Jeśli chcesz być na bieżąco ze zmianami w najbliższych następnej wersji Drupal rdzenia, spojrzeć na zapisach zmian, które są publikowane jako rzeczy zostały dodane lub zmienione. Można nawet filtrować zmiany rolą będą one wpływ.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Społeczne moduły sieciowe w Drupal hostingWysłany przez jck.kln w dniu 7 kwietnia 2008 roku o godzinie 1:57 pm Hi! Mam zamiar stworzyć sieć społeczna oparta na Drupal. To mój pierwszy raz, że mogę używać Drupal i jestem pod wrażeniem dużej ilości modułów ....
Rdfx SM2 drupal hosting bibliotekiWysłany przez JeremyFrench 1 kwietnia 2010 o 8:36 am Istnieje szereg modułów dostępnych za korzystanie RDF w D6 teraz, że istnieje pewne wsparcie RDF w rdzeniu, co inne moduły ludzie postrzegają jako ...
Wszystkich modułów Drupal hosting31 stycznia 2017 zacząłem tę serię z post o jakie funkcje będą oceniane przy wyborze DIY Drupal rozwiązań hostingowych. Zaczniemy z najbardziej najprostszy i najwcześniej ...
Throbber gif hosting DrupalZgłoszony przez Drupion Wsparcie w dniu 25 września 2012 12:44 okna modalne są doskonałe cechy konstrukcyjne, ponieważ pozwala łatwo wyświetlić więcej informacji na stronie bez powodując ...
Tworzenie Pole daty hosting DrupalTen pakiet zawiera zarówno elastyczny typ pola pole Data Data / czas i datę API, które może wykorzystać inne moduły. Wersje D5 i D6 polu Data wymagają Content Construction Kit ...