Kartach hosting Drupal

Aby zapewnić duże doświadczenie czytania dla niektórych długich i bogatych w treści blogu, większość z was może wybrać, aby dodać stronicowanie dla nich. Ale w rzeczywistości, można również podzielić zawartość na wielu kartach na znacznie bardziej przejrzysty wyświetlacz. W dalszej części, wprowadziliśmy kilka prostych kroków, jak wyświetlić zakładki na stronach WordPress i blogach.

W ten sposób można zaoszczędzić wiele miejsca na ekranie poprzez podział dużą część zawartości. Po tym, czytelnicy mogą znaleźć wiele kart na swoim stanowisku lub strony. Po kliknięciu każdą kartę, mogą sprawdzić nowe i różne zawartości bez odejścia od bieżącej strony internetowej. Ponadto kartach sekcje mogą być wypełnione różnymi rodzajami treści. Na przykład, można dodać wspólna blogach, filmy i galerie zdjęć.

hosting

Jak zbadane, zakładkami zawartość jest znacznie bardziej prawdopodobne, aby być stosowane w następującej sytuacji.

 • Rozbić długie posty, które mają wiele istotnych części i akapity.
 • Wyświetlić listę produktów lub biblioteki multimediów, które mają wiele kategorii.
 • Zaprezentuj prezentowanych treści.

Jak wyświetlić zakładki w WordPress

Bez względu na to, co jest powodem, aby wyświetlić zakładki na stronach i blogach WordPress, możesz użyć wtyczki WordPress ofertę kart, aby osiągnąć swój cel z łatwością. To narzędzie pozwala na dodawanie strukturyzowane, w pełni elastyczny i ostatecznie czystych kartach zawartość do swoich stanowisk WordPress i stron, bezpośrednio za pomocą ekranu edycji.

Określić Ustawienia podstawowe Plugin

Do prawidłowego wykorzystania na kartach, to najpierw trzeba skończyć najbardziej podstawowe ustawienia tej wtyczki. Tutaj, należy kliknąć przycisk Ustawienia> WP ofertę kart.

Teraz można wybrać skórę lub styl zakładek pośród 4 opcji domyślnych. Jeśli chcesz, możesz również włączyć efektu zanikania w menu zakładce włączyć wyświetlanie zakładek na archiwach i indeksu pozwalają ładne linki do treści zakładki za pomocą symbolu „#”, należy włączyć ciasteczka najnowsze aktywnej karcie otwórz kartach linki w nowym oknie i prezentacja atrybutów tytuł kiedy ludzie najechaniu mouses na karcie menu.

Ponadto, jeśli karty są zbyt wiele na nawigacji, można zdecydować tekst za poprzedni i następny nawigacji nawigacji. Nawet, gorąco polecam, aby włączyć funkcję przeładunku na kliknięcia. To może zwiększyć odsłon w pewnym stopniu.

Skonfigurować niektóre ustawienia zaawansowane

Jeśli chcesz, możesz także poruszać się w dół, aby skonfigurować kilka opcji zaawansowanych. Na przykład, można uniknąć wczytywania niektórych plików JavaScript i CSS z tej wtyczki domyślnie na swoich stronach i urzędów. Ponadto, można być prezentowane z niestandardowego wyboru, który pozwala indywidualnie załadować zasobów na wybranych stronach.

Kartach Drupal hosting byli doświadczonym web

Ponadto, wyświetlacz z zakładkami treści wymaga shortcode do osiągnięcia. Domyślnie ten plugin oferuje ekskluzywną shortcode dla rozpoczęcia i zakończenia danego zestawu zakładek. Jednakże, jeśli chcesz, możesz zastąpić domyślnego kodowania opcję z tych niestandardowych, jak chcesz.

Tutaj, jeśli dokonać zmian w tej części, trzeba dowiedzieć się, czy masz już użył tego samego shortcode wcześniej na innych stronach.

Wreszcie, jeśli masz wystarczająco dużo wiedzy i umiejętności, można również dodać kilka własnych stylów, które mają zastosowanie do elementów tab.

Dodaj zakładkami zawartość do swoich postów lub stron

Teraz, kiedy wszystkie ustawienia są określane tak, jak lubisz, możesz dodać zakładki do zaprezentowania kartach zawartość bloga. W tym celu trzeba wykorzystać wizualny edytor po wejściu do ekranu edycji. Tutaj można znaleźć nowe narzędzie z paska narzędzi o nazwie WordPress post zakładkach.

Po kliknięciu tego nowy przycisk, można rozpocząć wprowadzanie swoją pierwszą kartę. W tym celu wystarczy wpisać nazwę zakładki w oknie popup, a następnie kliknij przycisk Wstaw.

W ten sposób shortcode wtyczki mogą być wstawiane automatycznie.

Teraz można dodać zawartość między tymi dwoma liniami kodu. Tutaj, trzeba pamiętać, że zawartość może być normalny blogu, wstawione wideo, mnóstwo zdjęć i wiele innych. Po prostu może spaść w swoje ulubione treści swobodnie. Dodatkowo, wtyczki spowoduje wyświetlenie opisu zakładki domyślnie. Można jednak zmienić słów opisowych one tak, jak lubisz lub nawet ukryć te słowa ze strony ustawień wtyczki.

Po ukończeniu treść pierwszej karcie, teraz możesz kliknąć przycisk ten ekskluzywny jeszcze raz i dodać kolejne. Zauważ, że ten plugin pozwala dodać dowolną liczbę kart, jak to możliwe, aby lepiej zorganizować treść postu.

Albo, gdy jesteś na etapie wprowadzania nazwy zakładki, można wprowadzić wszystkie swoje karty w jednym czasie z przecinkiem dla separacji. W ten sposób można dodać wiele kartach zawartość bez konieczności kliknij wielokrotnie ten przycisk.

Teraz, gdy treść jest gotowy, można go opublikować. A wyświetlacz czołowy może być coś jak poniżej.

 • Jak zmienić WordPress postu
 • Jak utworzyć modułami zawartość w WordPress
 • Jak Zaprezentuj WordPress Popularne Wiadomości z Więcej widoków
 • Jak wyświetlić WordPress Autor Box dla zawartości ...
 • Jak uruchomić Multilingual WordPress Website Globalnego Czytelników
 • Jak wyświetlić statystyki Widoki post w WordPress
 • Jak utworzyć niestandardowe WordPress Sidebar
 • Jak do kredytów wielu autorów do WordPress postach

Założyciel - Lucy Liu byłem doświadczonym web developer, SEOer i pisarz technicznej od 2003 roku pracowałem w wielu międzynarodowych firm high-tech, w tym Microsoft i Autodesk przed 2012. Teraz mam własny start-up w San Francisco, CA, koncentrując się na rozwijające stron internetowych i blogów dostarczyć wyjątkowe rezultaty globalnych czytelników wykorzystując moc internetu. Znajdź nas na Google+

Mamy dostać prowizję od firm hostingowych skierowania i reklamy. Jednak nie wpływa to na nasze bezstronne hosting opinie i spostrzeżenia. Nigdy nie dopuszczać do płatności wpływają na nasz osąd. Zawsze ciężko pracować i starać się jak najlepiej, aby pomóc ludziom znaleźć najlepiej opłacalnych hosting oferty w przystępnej cenie.

HowsHost.com 2016

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Eksportuj listę stron wordpress hostingWordPress aktualnie obsługuje importowanie danych w postaci słupków (wyrobów) i większość szczegółów lub funkcji obsługiwanych przez platformę wydawniczą zawartość. Wiele o następującej treści ...
Miglior hosting italiano Drupal vs JoomlaDobrych zasobów, które pomogą Ci w pełni wykorzystać swojego bloga WordPress Be go o swoich podróżach, kreacja receptur, wiadomości ze świata, a nawet życia swojego chomika-PET wielką rzeczą posiadające ...
Uproszczony akcja społeczna hosting DrupalOpis zainstalować darmowe wtyczki umożliwiające rozdzielenie Społecznego na swojej stronie WordPress i rozpocząć jazdę wysokiej jakości skierowania na swojej stronie internetowej. Wtyczka ta jest również kompatybilny z WordPress ...
Dlaczego warto korzystać z wordpress nad hosting DrupalWysłany przez Toma dzbanek na 6 sierpnia 2015 Jeśli jesteś w miejscu, gdzie chcesz rozpocząć blogu, czy to z powodów osobistych lub zawodowych, najlepszym rozwiązaniem jest self-hosted www ...
Dodaj nową stronę w Drupal hostingTen poradnik pokaże Ci, jak dodać nową stronę oraz nową kartę menu wskazał na strony na swojej stronie Drupal. W tym celu: Zaloguj się do swojego interfejsu backend Drupal; Kliknij...