Drupal jednym kliknięciem zainstalować hostinger

Ten artykuł poprowadzi Cię w jaki sposób zainstalować Drupal 8 ręcznie. Istnieje kilka kroków do instalacji Drupal 8:
 • Tworzenie bazy danych
 • Przesłać pliki
 • Uruchom instalator Drupal
Po zakończeniu czynności instalacja Drupala 8 będzie gotowy do użycia, aby utworzyć nową witrynę.

Krok 1: Tworzenie bazy danych i użytkownika

Pierwszym krokiem musimy wykonać jest stworzenie bazy danych i użytkowników dla instalacji Drupala. Jest to ważne, ponieważ jest gdzie wszystkie dane na stronie są przechowywane, w tym stron, danych, użytkowników itp Odbywa się to za pośrednictwem interfejsu cPanel.

Drupal jednym kliknięciem zainstalować hostinger hosting

Krok 2: Pobieranie plików

Teraz, gdy już w bazie danych, a jego profil użytkownika łączącego założyć, że nadszedł czas, aby uzyskać pliki przesłane do konta hostingowego. Po pierwsze, musimy uzyskać aktualną wersję Drupal 8. To znajduje się w drupal.org/start

Po pobraniu pliku na komputerze lokalnym, można kontynuować z coraz pliki do konta hostingowego.

 1. Przejdź do folderu, w którym jest umieszczony plik skompresowany. W naszym przykładzie jest to folder pliki do pobrania.
 • Kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku i wybierz wyodrębnić wszystkie rozpakować pliki. Może to potrwać kilka minut, a tam jest sporo plików w pakiecie.
 • Po wyodrębnieniu plików, otwórz swój ulubiony klienta FTP i podłączyć się do serwera hostingowego. Stąd przesłać wszystkie pliki z folderu lokalnego klienta do wybranego folderu na stronie serwera. Należy upewnić się, że przesyłasz z folderu z wszystkich plików, a nie jeden z folderów kontenerowych.

  Etap 3. instalator Drupala

  Teraz, gdy pliki zostaną załadowane, jesteś gotowy do uruchomienia instalatora Drupal. Ta część instalacji jest od samego programu Drupal.

  1. Odwiedź witrynę, gdzie zainstalowane pliki. Jeśli zainstalowano je w folderze public_html, a następnie po prostu odwiedzić witrynę, na przykład example.com. Jeśli zainstalowano pliki do podkatalogu, że odwiedzić. Przykładem jest example.com/subfolder.
  2. Będziesz spotkał się z ekranu Drupal Instalatora. Pierwszy ekran poprowadzi Cię aby wybrać język, którego chcesz używać. Kliknij przycisk Zapisz i Kontynuuj, aby przejść do następnego kroku.
  3. Następnie należy wybrać profil, który chcesz zainstalować. Istnieją dwa, średnia i minimalna. na których największa różnica opiera się moduły są aktywowane domyślnie po kompletnej instalacji. Różnice dla Drupal 6 i 7 są w dokumentacji, ale jak dotąd, część Drupal 8 nie został utworzony. Zaleca się stosować standardowe, chyba że jesteś zaawansowanym użytkownikiem. Kliknij przycisk Zapisz i kontynuuj, aby przejść dalej.
  4. Po Drupal sprawdza wymagania będzie przenieść się do konfiguracji bazy danych.
   Drupal jednym kliknięciem zainstalować rozpoczęcia hostinger
   Gdy masz
   Wprowadź nazwę bazy danych, użytkownika bazy danych i hasło do utworzonego w poprzednim kroku bazy danych.
  5. Konfiguracja będzie teraz kontynuować. pojawi się pasek postępu, jak to działa w tym kroku. Po zakończeniu pojawi się ekran z kilkoma szczegółami, aby zakończyć. Są to dla swojej stronie administratora. Po zakończeniu kliknij przycisk Zapisz i dalej na dole. Pozwoli to dokończyć instalację i obecnie można znaleźć nową witrynę Drupal bezpośrednio!
  6. Oglądasz Część 1: Jak ręcznie zainstalować Drupal 8

   Obejrzyj ten film!

   Powiązane artykuły

   Zainstalować open publikuje na hosting DrupalWprowadzenie Drupal to darmowy system zarządzania treścią o publicznie dostępnym kodzie źródłowym (CMS) oprogramowanie, które pozwala osobom lub społeczności użytkowników łatwo publikować, zarządzać i organizować różnorodne treści ...
   Drupal jednym kliknięciem zainstalować hosting phpJestem nowy na pewno jeśli chodzi o Drupal, rozpoczęła pracę z nim tylko 4 miesiące temu. W tej chwili staram się stworzyć forum do szkoły pracuję dla. Stworzyłem stronę / bazę danych ...
   Drupal jednym kliknięciem zainstalować hostingu gratisDarmowy hosting bez reklam! I można swobodnie uruchamiać własne ogłoszenia! Bezpłatny hosting HTML Darmowe PHP hosting darmowy hosting PHP-MySQL 3 GB przestrzeni dyskowej 40 GB miesięczny transfer obsługę certyfikatów SSL dla HTTPS ...
   Drupal jednym kliknięciem zainstalować gospodarzem herbatęWysłany przez Gábor Hojtsy na 14 października 2010 r Może słyszeliście, że Drupal 7 beta1 ukazał się około tygodnia temu. Yay! Oczywiście ze względu na wspaniałą zautomatyzowany charakter localize.drupal.org ...
   Wordpress jednym kliknięciem zainstalować firm hostingowychWPBeginner "Jak wybrać najlepszy hosting? WordPress często pomijane, hosting jest jednym z kluczowym elementem każdego udanego stronie. Wybór najlepszego WordPress hosting dla Twoich potrzeb ...