Drupal dzielonego hostingu VPS vs

Wysłany przez davidmac w dniu 21 grudnia 2013 w 11:12 am

Istnieje szereg czynników, jak zawsze rozważyć i uwzględnić z SEO i lokalizacji serwera jest jednym z nich. Lokalny agent nieruchomości, który znajduje się w miejscu w lokalnym języku europejskim będzie wyglądać nieco dziwnie być gospodarzem swoją witrynę w Japonii czy Chinach, na przykład, jest to mniej puniary jeśli gościła w Stanach Zjednoczonych ze względu na rozprzestrzenianie Globalizacja usług hostingowych tam.

Drupal dzielonego hostingu VPS vs USA, biorąc pod uwagę

Jednym z ważnych czynników jest sąsiedztwo .i.e. jest twój jedyny europejski miejscu wśród milionów zagranicznych. Ponadto, warto biorąc pod uwagę to, co klient oczekuje, większość spodziewa się stosunkowo lokalnym centrum danych, a jeśli jest to europejska strona, należy spojrzeć, aby zapewnić właściwy które mieści się w europejskim przepisami o ochronie danych, jak twoi europejskich klientów są zobowiązane do przestrzegania to.

UK hosting jest lepiej, jeśli masz głównie ruch z Wielkiej Brytanii. US gospodarzem byłby lepszym rozwiązaniem na świecie zorientowanym miejscu. UK gospodarzem witryn tendencję do rangi lepiej w google.co.uk i czasu odpowiedzi serwera będzie szybciej do ruchu w Wielkiej Brytanii.
Jeśli zdecydujesz się nam gościć Polecam Ci HostGator. Można użyć kupony 25LESSIN2012 (25% OFF) lub 1CENT2012HG (1st ćma do 1 centa).

Wysłany przez headdragon w dniu 8 lutego 2012 o 10:07 pm

Z moich włókien tło i linie przesyłowe miedź ma stratę związaną z nimi To przynosi prędkości poniżej prędkości światła. Plus odległość nawet z prędkością światła ma opóźnienie z powodu odległości. Można umieścić serwery bliżej swoich klientów docelowych. Transmisja Oceanic jest najwolniejsza ścieżki, ponieważ sprzęt jest tak trudne do uaktualnienia.

Nie chcę do czynienia z konwersją pieniędzy jak jestem w USA. Tak więc moim celem jest USA. Moje biuro znajduje się na kablu Comcast i mamy 40 lub 50 chmielu gdziekolwiek. Moje strony są hostowane jeden hop off centralnego USA tras światłowodowych Wschodu i Zachodu i zachodnich trasach granicznych Północnej i Południowej.

Głowa smoka Kid Stevens
Web-DrupalDesign .com

Wysłany przez NikLP w dniu 9 lutego 2012 o 10:43

Serwery w Wielkiej Brytanii są prawdopodobnie zidentyfikowane przez Google jako „lepsze” przygotowana do obsługi klientów w Wielkiej Brytanii, więc istnieje potencjalne korzyści SEO, jak ktoś wspomniał. To, czy witryna jest dostarczanie do lokalnej społeczności, tj kierowane jak „Drupal w Nottingham” (co nie jest chyba warto, szczerze mówiąc).

Istnieją potencjalne implikacje z ustawą o ochronie danych tutaj - trzeba mieć na uwadze. Ustawodawstwo jest nieco łuszcząca się, czy przechowywanie prywatnych informacji z Wielkiej Brytanii mogą być legalnie przechowywane za granicą. Jest nie tylko wymagania prawne Wielkiej Brytanii, aby spotkać, ale trzeba wziąć pod uwagę tych, gdzie są przechowywane dane. Ponadto, nie jest przekazywanie danych do rozważenia - dane mogą przejść przez inne kraje, aby dostać się do jego lokalizacji, i czy jest to bezpieczne tam / w tranzycie? Oficer DP może być w stanie pomóc, ale ja nigdy nie godnej odpowiedzi na ten temat, mimo pewnego dochodzenia. Najbezpieczniej jest pozostać lokalnym. )

Drupal dzielonego hostingu VPS vs Głowa Smoka Kid Stevensa

Istnieje również potencjalny czynnik czasu, jak słusznie zauważył. Mam US oparciu wspólny hostowane witryny (moje własne witryny, z jakiegoś powodu ??), który jest o wiele wolniej niż porównywalne opcji w Wielkiej Brytanii. To wydaje się być mniejszym problemem niż kiedyś choć.

Drugą kwestią jest wsparcie jak została ponownie podkreślić - gwarancja uptime warto sh ** jeśli nie można zdobyć w organizmie, gdy masz pilną prośbę! Czy to wiarygodność lub coś strefa czasowa, to duże znaczenie.

I przedstawiono kilka opcji na liście dostawców VPS ponownego Linode i klastrowych obaj mogę polecić i są szeroko stosowane przez deweloperów Drupal. Obaj mają brytyjskich centrów danych. Link do tego: groups.drupal.org/node/208123#comment-688318

Wysłany przez monil w dniu 11 lutego 2012 o 3:40 pm

Według mojego doświadczenia, lokalizacja serwera nie ma istotny wpływ na ranking i optymalizacji witryn. Pewnego razu przeniósł się jedną z moich stron internetowych opartych USA do innego serwera do Holandii. Ale ruch i ranking w ogóle nie zmienia się w Google. Jednak zaleca się jego gospodarzem swoją stronę w kraju chcesz mieć gości z. Na przykład, jeśli strona daje usług dla użytkowników w Wielkiej Brytanii, że lepiej zorganizować ją w Wielkiej Brytanii.

Wysłany przez BobanZ w dniu 20 grudnia 2013 w 7:55 am

Witam, mam 10 lat doświadczenia w branży hostingowej i muszę powiedzieć, że to nie ma większego znaczenia, czy Twój serwer znajduje się w USA, Wielkiej Brytanii czy w Indiach. Najważniejsze rzeczy są sprzętowe serwera, konfiguracja serwera, wsparcie techniczne cech zawodowych.

Moim zdaniem, najbardziej stabilne gospodarze w USA są Bluehost (, Hostgator i Fatcow). Zobacz więcej szczegółów na temat webhostingw.com

Wysłany przez jasonkryst w dniu 20 grudnia 2013 3:12 pm

W naszej firmie użyliśmy Rackspace Hosting i teraz używać FireHost dla serwerów dedykowanych i teraz VM. Większość z was wspomnieć o większej skali firm hostingowych, które są dobrze znane. Co o tym większego kroku do dedykowanych rozwiązań hostingowych. Czy macie jakieś opinie, jeśli chcesz być sprzedawca, a nie kupujący?

Wysłany przez TechnoTim2010 w dniu 20 grudnia 2013 3:49 pm

Mogę to określić ilościowo. 10 lat temu mieliśmy koniec włókna, aby zakończyć związek z miasta na Wall Street. Opóźnienie było 70ms jeden sposób, że na podstawie porównania tego z £ 60k ethernet analizatora tak wiem, że to było na miejscu. To było na ATM OC3 routing OSPF przy użyciu nowoczesnych technologii nie jest szybciej.

Więc każdy pakiet w obie strony wynosi 140 ms stąd będzie wolniejszy. Zatrzymać się w pobliżu baza jest rada. Przyjmujące UK na stronach brytyjskich i amerykańskich hostów dla witryn w USA, jeśli masz stronę, która okracza dwa obejrzenia ReindeerHosting na Grenlandii (tylko żarty ale wydawało miejscowego o tej porze roku).

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Najlepszymi miejscami darmowy hosting dla Drupal 8Darmowy hosting usługi są bardzo zróżnicowane. Niektóre daje niewielką ilość wolnej przestrzeni hosting, niektóre daje darmową stronę szablon i edytora oraz bezpłatną subdomenę, a inne pozwalają stworzyć ...
Komentarz permalink drupal hostingTen zestaw screenów wyrosła z ostatniego postu na forach Acquia sieciowe. To idzie przez utworzenie GoDaddy Linux Hosting konto aby używać Acquia Drupal. Pod koniec procesu ...
Wszystkich modułów Drupal hosting31 stycznia 2017 zacząłem tę serię z post o jakie funkcje będą oceniane przy wyborze DIY Drupal rozwiązań hostingowych. Zaczniemy z najbardziej najprostszy i najwcześniej ...
GoDaddy dzielonego hostingu WordPressDziś chcę przyjrzeć się, ile z górnej WordPress firm hostingowych zmierzenia się z czysto punktu widzenia wydajności. Teraz będę pierwszym, który przyzna, że ​​posiadanie najszybsze serwery ...
Drupal uk firma hostingowaSzukam firmy w Wielkiej Brytanii do organizacji naszej nowej strony Drupal. Obecny zakaz drupal strona dostaje około 200 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie i około 1,5 miliona stronę trafienia. THS firma hostingowa musi ...