Czerwony kur hosting Drupal

RedHen jest Drupal rodzimy CRM początkowo przeznaczony dla typowych potrzeb non-profit, ale z myślą o elastyczności. Posiada funkcjonalność CRM klasyczny dla zarządzania informacjami o kontaktach, organizacji i ich relacje między sobą i organizacji (jak członkostwo). wie, że także kilka nowoczesnych sztuczek (jak śledzenie zaangażowania) oraz konfigurowalny jednej stronie formy oddawania, i rzeczy, że masz nadzieję na stronie internetowej zintegrowany CRM (jak integrację rejestracji zdarzeń).

Czerwony kur drupal hosting modułem ma

Mimo że jest to w pełni funkcjonalny samowystarczalny lekka CRM, RedHen jest również zaprojektowany, aby być idealnym miejscem do integracji rozwiązań CRM dla przedsiębiorstw, takich jak Salesforce lub Blackbaud. Integracja Salesforce z RedHen jest specyficznym celem tego projektu, a RedHen jest tworzone i utrzymywane przez ThinkShout. który również napisał ostatnią wersję modułu Salesforce.

Do czego to jest dobre?

RedHen jest zbudowany jako CRM. tak to jest dobre dla rzeczy CRM! Konkretnie RedHen może pomóc śledzenie relacji i interakcji z ludźmi i organizacjami, a ponieważ jest zintegrowany z witryny internetowej może to pozwoli Ci wykorzystać te informacje, aby zmienić sposób witryna zachowuje i sposób, w jaki użytkownicy korzystają z niego. Prostym przykładem jest podłączenie rekordów kontaktów w CRM do użytkowników w Drupal, więc jeśli Twoje kontakty mają logowanie do witryny mogą aktualizować swój adres korespondencyjny, gdy jesteś zalogowany, a taka informacja trafia do bazy danych CRM automatycznie.

RedHen ma kilka świetnych wbudowane narzędzia do zarządzania dużymi zbiorami kontaktów, w tym automatycznego filtra w interfejsie użytkownika, który pozwala filtrować według dowolnego pola dodawanego do kontaktu i inteligentny interfejs find-a-dedupe do Kontaktów, aby pomóc zachować swoje dane schludny.

Jeśli jesteś już dobrze z Drupal, RedHen pozwala dostosować dane CRM w taki sam sposób dostosować Drupal: ten sam interfejs tworzenia pola, integracja z wszechobecnych Wyświetleń oraz modułów zasad, itp

RedHen jest doskonałym punktem integracja Drupal i rozwiązań CRM Salesforce korporacyjnych jak i Blackbaud (ukłon w stronę modułu Salesforce w przypadku, gdy nie zauważył).

RedHen CRM jest zdecydowanie zaprojektowany wokół CRM wymaga od organizacji członkowskich i stowarzyszeń, ale ramy RedHen jest wystarczająco elastyczny do zastosowania w szerokiej gamie rozwiązań CRM: dać mu szansę!

Dowiedzieć się więcej

Modułowa konstrukcja RedHen jest podobny do Drupal Commerce. Podobnie jak w przypadku handlu, moduły RedHen się tu nie daje funkcjonującego CRM natychmiast: wymagają one konfigurację i dostosowanie do specyficznych potrzeb danej organizacji. W pewnym momencie ThinkShout (i być może innych!) Wyda RedHen „Funkcje” lub „Aplikacje”, które zapewniają rozwiązania CRM paczkowanych dla różnych przypadków użycia, ale na razie nie ma nietrywialne ilość konfiguracji, aby RedHen użyteczne.

Czerwony kur drupal hosting wykorzystuje

Dobrą wiadomością jest to, że jeśli chcesz się grzebać z RedHen mamy poręczny demonstracyjny RedHen CRM profil instalacyjny. Ten profil zainstalować pokazuje prosty przykład RedHen używany przez (fikcyjnej) schroniska dla zwierząt.

Można również sprawdzić ten samouczek wprowadzający film wyprodukowany przez Drupalize.me. Lub, można sprawdzić to nieco starsze „Pierwsze kroki” film, który wyprodukowaliśmy kilka lat temu.

Struktura projektu

Moduł podstawowy RedHen zapewnia współdzielonych API i niektóre inne firmy, ale wszystkie funkcje zabawa jest podzielone na pod-modułów:

 • Aktywność (redhen_activity): Udostępnia globalne i kontakt / organizacja dzienniki aktywności opiera.
 • Kontakt (redhen_contact): Tworzy podmioty kontaktowe i umożliwia integrację z użytkownikami Drupal.
 • Darowizny (redhen_donation): Pozwala tworzyć nieograniczoną konfigurowalne Single Page darowizn form, w tym wsparcie dla powtarzających datki. Formy tworzenia darowizny lub zapisy aktualizacja kontaktowe oraz pokrewne wyniki zaręczynowe (Uwaga: jest to oddzielny moduł).
 • Dedupe (redhen_dedupe): zapewnia interfejs dla lokalizowania zduplikowane kontakty oparte na selekcji podzbioru pól kontaktowych i wizualny interfejs do precyzyjnego kontrolowania operacji scalania.
 • Zaangażowanie (redhen_engagement): Zapewnia system zaręczynowy zabicie który integruje się z RedHen Uwagi i Zasad popularnych modułów jak i formularz rejestracji.
 • Pola (redhen_fields): Zapewnia niestandardowe typy pól używanych przez podmioty RedHen, jak wyjątkowym polu e-mail, który przypisuje atrybuty, takie jak „primary”, aby wskazać cel masowych e-mail lub etykiet niestandardowych (dom, praca, itp). Nie ma zbyt wiele pól niestandardowych jeszcze.
 • Członkostwo (redhen_membership): Pozwala tworzyć członkostwa dla osób lub organizacji i połączyć je z ról Drupal więc można dać niestandardowy dostęp do sekcji strony internetowej i funkcji. Umożliwia wygaśnięcia członkostwa w oparciu o czas i odnowy. (Uwaga: jest to oddzielny moduł)
 • Uwaga (redhen_note): Umożliwia podłączenie notatek do kontaktów i organizacji.
 • Organizacja (redhen_org): Tworzy jednostek organizacyjnych.
 • Grupa organizacja (redhen_group): Jest to funkcja, która wykorzystuje lekki grupa organizacji jako medium dla prywatnej „grupa” treści z systemu rozsyłania grupowego.
 • Rejestracja (redhen_registration): Zapewnia integrację z modułem rejestracji Entity: tworzenie wydarzeń tylko dla członków łącząc Rejestracja i członkostwo lub działalność rejestracji użycia śledzić zaangażowanie przy użyciu modułu zaręczynowy!
 • Relacje (redhen_relation): Wykorzystuje moduł stosunku do tworzenia połączeń amongst kontaktów i organizacji.
 • Drób (drób): To jest zwyczaj reaguje motyw zbudowany specjalnie do użytku z RedHen. Niepotrzebne, ale zalecane!

Szczegóły techniczne

RedHen CRM opiera się głównie na typów jednostek zwyczaj Drupal i wiązek. Moduł API Podmiot jest dźwignią zrobić większość podnoszenie ciężkich dla tych niestandardowych jednostek, a prawie każdy rozwój zwyczaj może nie na podstawie RedHen będzie wymagać poziom komfortu z Entity API. Moduł Relacja służy do zarządzania połączeniami między tymi wiązkami niestandardowe jednostki, a dzienniki aktywności są zbudowane na górze wiadomości.

Plan jest taki, aby kontynuować w tym kluczowych sub-moduły z głównej bazy kodu modułu, budując i kultywowanie ekosystem modułów wtykowych rozszerzyć zestaw funkcji podstawowych: RedHen Członkostwo jest pierwszym przykładem tego ostatniego.

Widoki i Zasady Integracji

RedHen nie wymaga Widoki. ale nie obejmuje Wyświetleń Podmiot kod integracja API, więc można rozszerzyć RedHen do pracy z widokami i zasad. Można użyć widoków do tworzenia niestandardowych raportów o kontakt, organizacji, członkostwo i / lub dane zaangażowanie punktacji. Spróbuj zagrać z widokiem wtyczek jak Wyświetleń Duże operacje i widoki eksport danych do rozszerzenia RedHen z narzędzi do edycji i eksportu luzem!

Więcej informacji

RedHen dokumentacja administracji witryny można znaleźć tutaj. i ciągle się rozrasta. Ponadto, każdy modułem ma wyraźny plik README na początek. W przypadku problemów technicznych prosimy użyć D.O. Kolejka problem. Można również sprawdzić grupę RedHen Drupal, aby dowiedzieć się więcej na temat wykorzystania RedHen i sprawdzeniu zasobów wsparcia Wspólnoty.

wymagania

 • RedHen jest zbudowany wokół modułu API Entity, więc trzeba to.
 • Wiadomość jest wymagane do korzystania redhen_activity.
 • Relacja. w tym relation_ui i relation_endpoint, jest wymagane do korzystania redhen_relation.
 • Rejestracja. jest wymagane do korzystania redhen_registration.

Powiązane Moduły

Dystrybucje wykorzystujące RedHen

Powiązane artykuły

E commerce na hosting DrupalJeśli masz stronę internetową, Drupal i rozważają otwarcie sklepu e-commerce, będziesz zadowolony wiedząc, że moduły są dostępne, aby pomóc Ci stworzyć idealne stronie internetowej do sprzedaży produktów. W...
Webfm moduł Drupal hostingTworzę archiwum internetową, która pozwoli użytkownikom na przesyłanie wielu różnych typów treści multimedialnych, w tym wideo, audio, zdjęć, dokumentów i tekstów. Chcę, aby ułatwić użytkownikom ...
Prosty moduł Drupal hosting zdjęćModuł ten zapewnia integrację między popularnej Juicebox HTML5 reagującego galerii biblioteki i Drupal. Juicebox jest pod wieloma względami następcą SimpleViewer i oferuje potężne ...
Stwardnienie kanałów informacyjnych hosting wordpressOstatnio jeden z użytkowników zapytał, czy możemy pokryć jak utworzyć niestandardową Facebook paszy w WordPress? Można wyświetlać Facebooka posty z Twojej strony lub grupy na WordPress stronie, aby poprawić ...
Pole narzędzia hosting DrupalWprowadzenie Implementacja skutecznego wyszukiwania jest jednym z najtrudniejszych zadań w rozwoju, ale jest to również klucz do sukcesu wielu stron internetowych i aplikacji. Szybkie wyszukiwanie i ...