Czas rezerwacja gniazdo systemu Drupal hosting

Ta grupa jest dla wszystkich zainteresowanych w systemach rezerwacyjnych. Główny nacisk powinien być od tego, czy jest to możliwe, aby wymyślić api system rezerwacji dla Drupala, które mogą być następnie przedłużony na mnóstwo różnych funkcji.
Ale również w celu omówienia wszelkich innych systemów typu rezerwacja, które istnieją dla Drupal, mogą również oferować możliwość zintegrowania API.

Wysłany przez Oyvindpop w dniu 29 maja 2014 na 11:20

Czas drupal system rezerwacji gniazdo gospodarzem 10 listopada 2009 w

Szukam dla reservaton produktu / systemu rezerwacji dla moich członków. Muszę system rezerwacji / rezerwacji, gdzie członkowie mogą także zrobić rezerwację i rezerwacji interesy z innymi członkami takich jak sale konferencyjne, sale spotkań, narzędzia, pracy itd

Najważniejszy jest possibilitie niech członkowie wynajęcia / sprzedaży własnych produktów i pokazać ich dostępność dla innych członków i niech klienci (członkowie) być w stanie zatrudnić produkt.

Wysłany przez stephanieshea w dniu 6 czerwca 2013 11:09 pm

Utworzenie systemu kalendarza imprez z pokoi w hotelach, jak mamy ponad 20 pokoi w naszym systemie i trzeba zapewnić nie nadmiernej rezerwacji. Próbuję użyć modułu zasobów rezerwacja: https://drupal.org/project/resource_booking a teraz trudności z wielu wydarzeń, takich jak seria poniedziałek wieczorem przez 6 tygodni.

zastanawiając się, czy ktoś wykorzystał ten moduł lub ma inne rozwiązania do rezerwacji pokoi dla zdarzeń.
dzięki

Wysłany przez timeflask w dniu 19 marca 2013 w 7:56 am

Pierwsza linia prawdopodobnie zaczyna się jak „rozwijamy nowe XXXX rezerwacji”.

Więc nie zacznie go tak, raczej nam powiedzieć, czego szukać w systemie rezerwacji; co przemysł jesteś struganie wdrożyć to w? Jakie cechy i funkcje absolutnie trzeba trzeba, a co inni chcieliby Państwo mieć ale nie jest krytyczna.

Czy wszystkie rezerwacje oparte na stałej szczelinie? ustalony czas trwania, czy też różnią?

Wysłany przez yannisc ​​w dniu 22 września 2012 o 11:29 pm

Jesteśmy w trakcie budowania dystrybucji rezerwacyjnych.

Celem jest, aby mieć w pełni funkcjonalny hotel / apartamentów miejsce po wyjęciu z pudełka.

Zasadnicze cechy będzie dostępność on-line, rezerwacja online, wielojęzyczna, wyszukiwarka zoptymalizowane.

Obecnie jest ona oparta na drupal pokojach, ale we'lre patrząc na innych alternatyw, jak również.

Spodziewamy się mieć pierwszą wersję alfa gotowy do pobrania w ciągu najbliższych 1-2 tygodni.

Będziemy zadowoleni, że mamy swoje opinie, sugestie, komentarze.

Wysłany przez stefanocps w dniu 9 września 2012 o 2:33 pm

cześć

Jestem odpowiedzialny za opracowanie strony internetowej dla rezerwacji tour-grupowej
W szczegółach Chcę że organizacje (sport zespołowy lub szkołę, lub grupa osób) będzie miał możliwość zorganizowania całą podróż w witrynie.
Od zakwaterowania do rozrywki i komunikacji lokalnej (nie trzeba lotu lub szkolić się tam dostać, tylko lokalna organizacja podróży)
Oznacza to, że w mojej stronie internetowej Chcę gospodarzem kilku dostawców usług, dostawców zakwaterowania, dostawców Transport dostawca zwiedzanie i tak dalej reklamować swoją ofertę
Ta witryna jest tylko dla grup

hosting

Wysłany przez Raef ezz 3 maja 2012 o 12:19 pm

Muszę stworzyć system rezerwacji pomiędzy dwiema kategoriami typu użytkownika
Kat A i kat B
1- chcę każdy z nich posiada swój własny kalendarz.
2- kat książki w kalendarzu Cat B.
3- każdy użytkownik ma swój kalendarz i nikt zobaczyć pozostałe rezerwacje wydarzenie.

Może ktoś mi pomóc z tym?

Wysłany przez tirsales w dniu 10 listopada 2009 na 9:52 am
Ostatnio zaktualizowane przez tirsales czw, 2010-01-07 16:27

to jest tylko krótki dokumentacja i mapa drogowa API rezerwacji i modułów Public Kartki.

Na Kartki chwila API (6.x-1.0) korzysta z zasobów, niestandardowego typu własne. Korzystanie z węzłów nie jest możliwe w tej chwili (piszę o nowej wersji, która będzie korzystać z zasobów opartych na typ węzła (6.x-3.0), ale do tej pory nie nadaje). Zatem nie jest to konieczne, aby dodać własny węzeł typu.

Wysłany przez zwieciu w dniu 28 października 2009 roku o 1:47 pm
Ostatnio zaktualizowane przez zwieciu on Wed, 2009-10-28 13:47

Po prostu chciał anounce naszą Planyo online reservation system, który również pochodzi z wtyczki Drupal. Jestem w procesie integracji wtyczki z samego Drupala ale teraz można pobrać moduł na naszej stronie internetowej.

Wysłany przez Sisko w dniu 12 lipca 2009 roku o 4:21 pm

Jestem nowy na Drupal i nie wiem, czy to medium jest forum. Moduł sugestia lub obu, ale można skorzystać z pomocy niektórych ekspertów w systemach rezerwacji w Drupal.

Przeszukałem internet dla danego modułu drupal ale nie znalazłem odpowiedniego jeden.

Muszę moduł że pomoc ma szczególne zadanie rezerwacja / rezerwacji o następujących właściwościach.

  1. To może być modyfikowana tak, że widok kalendarzowy dzień pokaże co godzinę w quater, trzeci lub pół dywizji godzinowych niż jeden godzinny
Czytaj więcej

Wysłany przez kreynen w dniu 9 lipca 2009 roku o 2:48 pm

John przyniósł to w naszym wewnętrznym spotkaniu PCM wczoraj. Dziwię się, że nie ma pochodzić przed.

Występuje problem z systemem MERCI jako rozwiązanie run personel. Nawet jeśli pracownik w roli za zgodą Administrowanie MERCI można zmienić autora zastrzeżenie być dokonywania rezerwacji użytkownik, funkcje sprawdzania poprawności, aby sprawdzić dostępność w oparciu o roli i czas są zapisywane w celu sprawdzenia na podstawie zalogowanego użytkownika. nie autor.

MERCI nie został zaprojektowany jako rozwiązanie serwis personel.

Wysłany przez vesapalmu w dniu 14 lutego 2009 w 4:43 pm

Musiałem stworzyć Drupal - integracja MRBS dla klienta i właśnie opublikował je na D.org: drupal.org/project/mrbs

Jest to bardzo proste rozwiązanie dla osób z potrzebami pobytu w środowiskach intranetowych. Korzystanie z tego dla publicznych stron internetowych oznacza, że ​​trzeba zrobić oddzielny Skórki zarówno Drupal i MRBS. To nie jest substytutem dla prawdziwego formularza rezerwacji Drupal oparte, ale działa i jest w pełni funkcjonalny teraz.

Wysłany przez kreynen w dniu 25 stycznia 2009 roku o 4:16 pm

Jak ktoś, kto stworzył projekt, który wykorzystuje CVS Drupal wie, proces wymaga pewnego wysiłku. ale po utworzeniu projektu, korzyści z kolejki kwestiach sklejaniu aktualizacje, przeglądając łatek itp przewyższają wysiłek dotarcia projekt rozpoczęty.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Wielu system rezerwacji hosting wordpressOpis My Reservation System jest System rezerwacji online, który pozwala firmom na umieszczanie ich kalendarz dostępności, przyjmują rezerwacji online, otrzymywanie płatności online. Wtyczka ta ...
Użytkownicy strona Drupal hostingWysłany przez Diogenesa w dniu 2 sierpnia 2011 o 5:03 pm Update! - gotowy do przeglądu i badania przez społeczność witryn Drupal podlegają rejestracji web-botów kierowanych Drupal / user / register URL ....
szczeliny czasowe hosting DrupalBiznesu w Internecie musi zmierzyć się z najtrudniejszym konkurencji w dzisiejszej sytuacji i dlatego hosting usługi stały się również bardziej współczesne, tak aby zaspokoić wymagania hosting ...
Tworzenie Pole daty hosting DrupalTen pakiet zawiera zarówno elastyczny typ pola pole Data Data / czas i datę API, które może wykorzystać inne moduły. Wersje D5 i D6 polu Data wymagają Content Construction Kit ...
Rdfx SM2 drupal hosting bibliotekiWysłany przez JeremyFrench 1 kwietnia 2010 o 8:36 am Istnieje szereg modułów dostępnych za korzystanie RDF w D6 teraz, że istnieje pewne wsparcie RDF w rdzeniu, co inne moduły ludzie postrzegają jako ...