Aegir drupal hosting opinie

Picking hosting Drupal może być trudne zadanie, jeśli nie jesteś pewien, co jest dostępne. W niektórych przypadkach może być w porządku z czymś jak dzielonego hostingu środowiska, które Hostgator lub podobne usługi świadczą. W innych przypadkach, może trzeba mieć dobry VPS jak Slicehost lub Linode. Jako strona nadal rośnie może nawet patrzeć udało Drupal hosting z większą mocą obsłużyć Cię lub stronę internetową Twojego klienta, takich jak Omega8.cc.

Aegir drupal hosting opinie jak konieczność

Jak potrzeba więcej komputerowego moc do kierowania witryn wzrosty Drupala, więc będzie twoja potrzeba, aby dowiedzieć się, co jest najlepszym gospodarzem środowisko dla konkretnego zastosowania. Pozwoli to zaoszczędzić dużo dodatkowych pieniędzy na dłuższą metę z firmy hostingowej, jak w większości przypadków po prostu trzeba nauczyć się skalowanie Drupal hosting środowiska w celu dopasowania witryny potrzeb Drupal. W niektórych przypadkach, Apache Web Server może jeszcze nie, ale w wielu przypadkach te dni, można uciec ze znacznie lżejsze i szybsze zużycie pamięci czas dostępu przy użyciu nginx. można osiągnąć jeszcze większą prędkość poprzez łączenie z innymi ulepszeniami Nginx PHP, takich jak APC, Memcached i szybszych wdrożeń PHP dla nginx jak PHP-FPM. Apache został zaprojektowany dla dużych aplikacji internetowej przedsiębiorstwa i będzie skalować niemal nieskończenie, co nie jest dobre, jeśli masz tylko 512 MB pamięci RAM na serwerze VPS. To tam nginx przychodzi. Można uruchamiać tylko tyle odsłon ze znacznie mniejszym zużyciu pamięci, a wraz z PHP-FPM zarządza sobie znacznie lepiej niż Apache Worker Process Manager.

Innym doskonałym narzędziem hosting, który chcesz dostać się znać, jeśli będzie to moc Drupal strona administrator jest System Hosting Aegir. Aegir będzie można wdrożyć w określonych witryn Drupal platformy, który został przesłany na serwer. Każda strona jest automatycznie instalowany w wielu miejscach instalacji Drupala i cała instancja serwera jest zaprojektowany, aby być zarządzane przez Drush. Poza tym, można migrować do innych witryn platformach sklonować istniejącego obiektu do innej domeny i wyłącz witryn i platformy, więc nie mogą być stosowane dłużej, ale można przywrócić później. jest to dość niesamowite, gdy pojawi się konfigurację Ægir, dlatego jestem w stanie łatwo utrzymać moją 10 miejscu instalacji wielokierunkowego Drupal. Kiedyś mają mulstisite konfigurację instalacji Przed Aeigr, ale z Aegir zarządzania całą mulstisite instancji jest znacznie łatwiejsze.

Omega8.cc rzeczywiście stworzył repozytorium git, który jest od tego, co mogę powiedzieć, dokładny skrypt używają zainstalować nowy klient Ægir instalacje hostingowych. Jest to chyba najprostszy sposób, aby uzyskać instancję Ægir działa i jest zoptymalizowany po brzegi.

Aegir hosting Drupal Drupal opinii Jakość usług hostingowych

Chwycić Nginx dla Drupal skrypt instalacyjny wyłącza z GitHub. Istnieją teraz 2 skrypty instalacyjne, które są uruchamiane, które sprawiają, aktualizując instalację Ægir dużo łatwiejsze niż kiedyś. Skrypt instalacyjny Omega8.cc konfiguruje najszybszą środowiska Drupal, jaką kiedykolwiek doświadczyłem, a ja ciągle mieć ludzi pokażę prędkość mi powiedzieć to samo.

Jakość Drupal usług hostingowych

Acquia.com - Zarządzane Drupal Cloud Hosting

Linode.com - Drupal VPS Hosting. Linode ma Stackscripts które pozwolą Ci w pełni zoptymalizowany zainstalować instalację Drupal w minutach.

Omega8.cc - High Performance Zarządzane Ægir hostingowej. Oferują obecnie SSD hostingi które dodają jeszcze większą prędkość na tym wysoce zoptymalizowany usług hostingowych Drupal.

Pantheon - w końcu zrozumiał. I zostały testowanie beta na chwilę, i to całkiem ładny usługi hostingowe dla poważnych programistów Drupal.

Buzzr - Drupal Hosting as a Service. Zaprojektowany, aby konkurować z Bloggera i gospodarzem Wordpress rozwiązań.

Drupal Ogrody - Kolejny Acquia hostowane rozwiązanie. Ten jest podobny do tego z Buzzr których świadczenia Drupal hosting jako usługa. ogrody Drupal ma jednak darmowe konto.

Drupal usług hostingowych warto sprawdzić

BinaryCPU.com - bardzo konkurencyjnych cenach VPS planuje dostępny w Chicago.

HotDrupal.com - Hot Drupal oferuje dużą pamięć i dostępność danych vs. wysokiego składowania i przepustowości pasma. Ich serwery uruchomić dyski twarde SSD, dzięki czemu można mieć pewność, że są niezwykle szybkie.

DrupalCentric.com - Konkurencyjne ceny Drupal zoptymalizowane VPS hosting plany

Spróbuj przeczytać niektóre z naszych Drupal Hosting Recenzje, aby uzyskać lepszy pomysł, co usługa może chcesz używać.

Obejrzyj ten film!

Powiązane artykuły

Aegir Drupal usług hostingowychPicking hosting Drupal może być trudne zadanie, jeśli nie jesteś pewien, co jest dostępne. W niektórych przypadkach może być w porządku z czymś jak dzielonego hostingu środowiska, które Hostgator lub ...
Obciążenie komentarz hosting DrupalAbdulrahman skomentował 18 lutego 2011 o godzinie 19:23 (do mikeaja) Mam dwie notatki na ten temat: - Drupal 6 jest mniejszy pod względem wymaganych zasobów (zwłaszcza użycie procesora) niż 7, które sprawiają, że jest to przydatne ...
Miglior gospodarzem drupal tematówCzym jest Drupal? Drupal jest open source platformy zarządzania treścią, które można pobrać i używać za darmo. Składa się ona z podstawowej grupy plików, które są standardem we wszystkich instalacjach ...
Combell drupal hosting ukDrupal łatwa Jeśli stwierdzasz, że jest to system zarządzania treścią chcesz użyć, aby utworzyć własną stronę, dlaczego nie również użyć własnego adresu idealny internetową z nim? Pierwsze swoją stronę ...
Najlepszymi miejscami darmowy hosting dla Drupal 8Darmowy hosting usługi są bardzo zróżnicowane. Niektóre daje niewielką ilość wolnej przestrzeni hosting, niektóre daje darmową stronę szablon i edytora oraz bezpłatną subdomenę, a inne pozwalają stworzyć ...